bugün

benimdir.gittiğim bir yerde telefonla uğraşmaktansa anı yaşamayı tercih ediyorum.zaten erkeklerin çoğu da kız düşürme amaçlı kullanıyor.
instagramı tabiki kullanan bir kız olarak şaşırdığım kız tipidir.
Sevgilisi olan kızdır.
Sosyal medya dan midesi bulanmış kızdır.
bu tür mecraların çok zaman aldığını, faydasız boş işler olduğunu bilip bulaşmıyordur. bir tek facebook hesabım var. onu da ayda yılda bir kullanıyorum.
sevgilisi olan yada abisi olan kızdır.
Cool kızdır.

Yüz yüze şansınız ya vardır ya yoktur. Sosyal medyadan imkansız...
Bir yarısı eksik kızdır. Ya instagram kadar güzel bir uygulama var mı allah aşkına?
Çirkindir.

Edit: olm benim lan o manyak mısınız.
Çirkin Değildir. Hiç bulaşmak istemiyordur.
Sevgilisi eşi vardır yada yabancıların ilgisini istemiyordur.
ulaşılması zordur çirkin güzel diye pek bir yorum yapılmaz bence.
pembe bokunu paylaşmayı sevmeyen kızdır. candır. sevilmelidir.
Kendi tercihidir. Çirkin olup olmaması ya da asosyal olup olmaması kimseyi alakadar etmez.
Ben. Yani gereksiz ve sacma geliyor. Sadece gundemi takip ediyorum onun disinda aktif oldugum bir sosyal medya yok. Zamanimda yok. Hos olsada zamanimi ona harcamam sanirim.
1 2 ay öncesine kadar bendim. Komik videoları takip etmek adına şimdi kullanıyorum. Onda da fotoğrafımi paylaşmıyorum zaten. Kullanmamak dünyanın sonu olmasa gerek.
Normal karşılanır . illa bu devirde herkesin sosyal medya kullanması gerekmez .
Mervelere de hiç ders çalışmaya gitmemiştir.
Baskıcı bi sevgilisi vardır ya da gereksiz buluyordur.
Yediği bokcukları gizli tutmaya çalışan kızdır hiç bi açık vermemek için en temiz yoldur.
fake adresi vardır.
kullanmıyorum ve sebebi de yok, keyfi facebook da kullanmıyorum, sevgilim de yok, tv de izlemiyorum 8 yıldır, hatta whatsap bile yok. ama hiçbir özelliğimde yok bunlar olmadığı için, gayet olabilir bir durum.
vakti yoktur, ne bileyim ilgisini çekmemiştir..

ben de kullanmıyorum ama hani bu bana bir artı katmıyor, kullanana eksi katmadığı gibi.
görsel net.
Dünyanın en gereksiz uygulamasını kullanmayan kızdır.