bugün

kızdır. fark yok. illa fark olacaksa daha mütevazi kızdır.
ilk arayan kız, halil söyletmez çıkıyor genelde ama mesajı bilemem.
ilk mesajı atan kız mı?
Var mı lan böyle kızlar?
iki seçenek var. ikisi de sevmiyor olabileceği üzerine. 1- nefret ediyordur ve bunu hep dile getiriyordur. 2-Sevmiyor, tapıyordur.
Uludağ sözlük kızlarıdır.

ilk üye olduğum zaman 2 hatun mesaj attı az sohbet ettik bir daha atmadılar aq.

Galiba taktik bu, takipçi topluyor piçler.
illa seviyor diye birşey yoktur, kızlar erkeklerden farklı olarak bazen bazı insanları sadece kendine yakın gördüğü için de yazabilir, illa altında birşey aramanıza gerek yok..
Eğer bir şeyin olacağı yoksa diz çöküp evlenme teklifi de etse bir işe yaramayacak kızdır.
her şey o kız ile başladı... 1880'li yılların başında telefonun icandından sonra ilk defa sevdiği adama mesaj atmış olan kızdır. attığı ilk mesaj ise bir nevi "hello world" tadında şöyle bir şeydir:

"selam :]".
Candır,ukela değildir,uyuşuk değildir,10 numara kızdır.
tanışmaları başlatmayı huy edinmemiş kız değildir.
iyidir iyi. Erkek atsa sapık abaza derler birazda kızlar atsın ilk mesajı sonra naza çekiyorlar kendilerini.
(#30421208)

ne demek la basit varlık? ne demek la saftirik? ne demek muhtaç?! kimsin sen olm gel görüşelim?!

kendine fazla güveniyor olabilir. dikkatli olmak lazım.
Ortak bir noktamızın olabileceğini düşündüğüm kişi.

(bkz: ilk taşı atan adam)
buyursun ilk mesajı o atsın. hiç sıkıntı yoktur. yıl 2015'tir.
Mal'dir. hayatimda bi kez sahit oldum. mesaj seklinde degil fakat hoslandigini ortak arkadaslara soyledi, tabi adimi erkek atti filan. ama ilk tartismada yuzune vuruldu, 'zaten beni isteyen sendin' gibisinden.

insan olmak zor vesselam.
normal kızdır. bir yerleri havada olmayan kızdır.
Evlenin. Ve sakın uzmeyin gebetirim sizi.
Ortamlarda masaya araba anahtarı ve cüzdan da koyar o kız.
göstericek ama vermeyecek olan kızdır.
medeni cesareti olan normal bir kızdır, yaptığı da ayıp bir şey değildir.
Aha kesin verecek algısı uyandıracaktır, bazı aklı bi taraflarında çalışan erkek beyninde.
Neslinin çoğalmasını istediğimiz kızlardır. Hayır neden sürekli ilk mesaj erkekten beklenir ki bi kere de siz atın canım ne olucak yani. Siz atarsanız erkek konuşmayı bırakmaz mesaj atar, konu açar sürekli zaten. He ataerkil bir toplumduk her boku erkekler biliyor, yapıyordu dimi pardon pardon.
"en günahsız kızdır."
Erkeğin bitarafının kalkmasına neden olur. Bana ilk mesajı kız attığında kendimi Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan imirzalıoglu karışımı bir şey sanmıştım .
Fazla bir anlam yüklenmemelidir. Aynı ilk mesajı atan erkek gibi. Niyetini belli ediyor ise mesajda ayrı tabi.