bugün

73 olan yaştır. Daha fazlası ızdırap olur.
ideal ölüm yaşı yoktur, sağlıklı ömür yaşı vardır.
minimum 100 . ben göçmeden dünya ne hale gelecek öğrendiğim kadar öğreneyim istiyorum.
ecelin geldiği yaş.
55 veya 60 dır.
kimseye muhtaç olmadan, yatağa düşmeden, sevdiklerini hala tanıyor olarak ruhunu vereceğin yaş.
ilk 3 aylıkken. Adam olana 3 ay çok bile.
Dostoyevski'nin yeraltından notlarında ne diyor. Kırkından sonra niye yaşar insan?

Edit: 40 çok genç bir yaş tabi ben katılmıyorum buna. Bu entry aklıma bunu getirdi sadece.
kendine yetebildiğin son yaş.
100 yaşıdır.
Sağlık açısından bir sorun yaşanmayacaksa eğer sonsuz yaşam bile olur.
Bok yoluna gitmezsem çok yaşarım allahın izniyle.
29
körmüsün aq burda iste entry.
hayatı biraz iyi gidenler için 35, bitik tayfa için 29. açık ve net.
Elden ayaktan düşmek derler ya, sapiens isimli kitapta geçiyordu. Grubu yavaşlatan kadınları öldürüyorlarmıs. Göçebe değiliz ama kimseye muhtaç olmak istemem.
normal şartlarda yaşayanlar için 60 civarı ölmek idealdir. işleri yolunda gitmeyen parasızlığı hastalığı derdi bitmeyenler mümkünse 30'u geçmeden göçsün.
en fazla 40. sonrası sarmaz.
God knows...
Yoktur. insan yaşayabildiği kadar yaşamalıdır.
Yaşama sevincin bitincedir.Zira daha sonrası çekilmez oluyor cehennemi yaşatıyor insana hayat...
49. elli olmadan cort.
Bekarsan 62
Evliysen 50 yi görmeyeceksin abi.
Ama bence en erken ne zaman ölebilirsek.
30 idealdir, 30 yaşına kadar insanlar dünyayı dolaşmalı, evlenmemeli, çocuk yapmamalı çünkü çocuk yapmak gerçek anlamda zaman kaybı, bu tarz bir dünyada insan yetiştirmek çok zor, 30 yaşına kadar insan aşık olmalı, yaşamalı, emekli olup ölmeyi beklememeli, 30 yaşı çok övdüm hadi hayırlısı.