bugün

ölmüşüz ağlayanımız yok.
Günümüzde 16. Yasal olarak 18.
kamışa su yürüyorsa sal gitsin.
görsel
Idealinde gözümüz yok be.
Sandalyeye oturtunca ayağı yere değiyorsa iğrençliğini uygulamayın efendim en az 18'dir vesselam.
26/32 ye kadar nasıl beklicez ?? beklersek iyi tabi patlama olabilir. he en verimli dönemse orası ayrı.

ulan en güzel yaşlarımızda sevişmek zina diye göt büyütüyoz evde yav. en temizi üniversitede evlenmekmiş amk çok pişmanım.
Yurtdışında 16'dır.
Erkeklerde ilk ejakülasyon
Kadınlarda ilk Ovülasyon sonrası yaşlar.

Sonra böyle oldunuz işte. Sevişmeniz lazımdı.
sekse başlama yaşı değil, seksin en verimli olduğu yaştır. sanatta ustalık gibi bir şey yani.
kuş ötmeyi kesene kadardır arkadaşlar.
32. çok acaip çekiyoruz bu aralar.
yalanın daniskasıdır. seksin yaşı olmaz. işin en saçma tarafı araştırma ingilterede yapılmış. ulan ingilterede 14 yaşına gelen hemen her kız bir kez hamileliği tadar. zevk için ya doğurur ya da aldırır. gayet de güzel sevişirler.

seksi iyi yapan şey ona odaklanmaktır. kafanızda kırk tilkiyle yatağa girerseniz o kırk tilki size girer. şuna bak ya, 32 miş. ben 19 yaşındayken....
Ideal üreme yaşı olarak biliniyor. Bu yirmibir den sonra olarak görülür. Çünkü Sperm o zaman olgunlaşır ve evrimi tamamlar. Ancak bunu birde psikolojik olarak olgunluk olmasi gerekir bu işe 25 yaşında olandır. Böylece erkek hem tamamen uygun ve olgun olur. Kızlar için ise duruma göre değişir ama bence onlar için de 25 sin virajdir. Dahası olur lakin bu aralıkta ki daha farkıdir.
Sanırım ben ideal seks yaşını sekssiz geçeli uzun zaman oldu.