bugün

yaşın önemi yok.
ülkemizde çok erken evlenen ve çok geç evlenende bulunmaktadır fakat bana göre en ideal evlilik yaşı 25, çocuk sahibi olmanın en ideal yaşı 27'dir.
40 ve üzeri 37 de olabilir bilemiyorum.
biseyleri kaliplastirmayi nasil da seviyorsunuz ya. ideal evlilik yasi diye bisey yoktur.
25'ten sonrası caizdir efenim.
öyle bir yaş yok sanki. net bir yaş yok yani. bir insanın net karakterinin oturması, kendini ve isteklerini tam olarak anlaması yaklaşık 30'lu yaşları buluyor. o yaşa kadar da yalnız olan kimse bir süre sonra hayatına yeni birini yani dışarıdan birini zor kabul ediyor. bilemedim.
ideal evlilik yaşı 17 dir.

Sıkıntı evlilikten ne anladığımızdır bu toplum şartlarında """helbet"" 17 uygun değil evlilik zor bir müessese herkesin kaldiramayacagi bir kurum haline getirilmiş. 17 yaşındaki adam heralde evlenemez. Millet bi rahat verdirse ekonomik anlamda devlet gercek manada yardımcı olsa 17 yaş en ideal evlilik yasidir.
25 ve sonrası. Ben 2 , 3 kez evlenirim diyenler 18 yaşında başlasın. Karşınızdaki insanı ve kendinizi tanıyabildiğiniz bir yaşta evlenin.
Ben 24 yaşında evlendim. Eşimi 22 yaşında tanıdım. Şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim. Çok büyük sorunlar yaşadım. Ailemden 5 şehir uzakta yaşıyorum. Şimdiki aklım olsa bunları düşünürdüm. Eşinin akrabalarını da sevenedim . Bunlar önemsiz diye düşünmeyin. Bu insanları da görmek zorunda kalıyorsunuz.
Erkekte otuzbeş. Kadında otuz.
17 den sonra aynı tadı vermez.ne yapsan olmaz. O dehşet ne bileyim asi, hırçın tarz kaybolur.
30 civarı olmadığı aşikardır. Onun kaşı var, bunun gözü var demeye başlıyorsunuz ki başladım ben de.
en güzeli kişiliğin oturmadan bi ilişkiye başlamak. güzel bi şekilde senelerce sürmesi. karakterlerin benzemesi ve ekonomik hürriyete sahip olduktan sonra evlenilmesi.
20li yaşlarda kişilik karakter oturmuşken diğer insanlarla ilişki çok zor.
Ben 27 olduğuma göre 30 olsun minumum. Erkektede 30 olsun. Erken evlenme teklifi alırsam yok ideal değil diye vazgeçicem... ideal yaş nedir arkadaş armut mu alcanda olgun arıyosun
kişiden kişiye göre değişmesine karşın 25-32 yaşları çoğunlukla ideal olarak kabul görür.şayet evlenen insanların çoğu bu yaş aralığındadır.
bizler ölmeden seni de baş göz etseydik diyen anne için 22dir ideal yaş.
evlilik çokeşli olan insanın doğasına aykırı.

not: 18 yaşında evlendim, ve evet malım.
şahsen 25 olgunlaşmş işini eline almış ve askerliğini yapmış olursun musuz olmak için bir sebep yok.
Kız için 26-28 erkek için 29-31 yaşları arasıdır.
aklın ve kalbin hemfikir olduğu yaştır.
27 olduğunu düşünüyorum. Erkek için.
kişiliğinin oturduğu, pire için yorgan yakmayacak kadar kendine sahip olduğun, geçimini sağlayabildiğin, birinin sorumluluğunu taşıyabildiğin, işte bu insanla ömür geçer dediğin zaman kaç yaşındaysan işte o yaş evlilik için ideal yaştır.
erkek için en az 30 olmalı.
kızlarda en az 27 28.
Kişinin sosyo-ekonomik durumuna göre 20'li yaşların alayıdır.
Bu kisiden kisiye degisir.
ideal aralıkta olduğumu öğrendiğim başlık. içime bir ürperti geldi.
güncel Önemli Başlıklar