bugün

Benimdirde sıradışı değilim meraklısı olduğum başka bir marka model olduğundandır.
Samsung Galaxy S8 kullanıyorum çokta memnunum.
tezgahtar, satış danışmanı ilişkisini anımsatır..

fakirdir ama sıradışı takılır..
Kapitalist sisteme karşıasdfghjkl... şaka yahu Fakirdir. Paramız yok alamıyoruz.
çevremde ne kadar asgari ücrete yakın maaşı olan biri varsa, son modele yakın iphone kullandığından apple sever biri olan beni bile soğutmuştur.
iphone kullanmayı statü göstergesi sanan ezik insandan üstün insandır. çok şükür bugün de birilerini kategorize ettik.
Aynı zamanda herhangi bir spor salonuna da üye değildir.*
şahsen hiçbir zaman marka düşkünü biri olmadım- içki dışında hiçbir şeyde- ama iphone kullanıyorum. öyle en son model falan da değil ama rahat ve şık bir telefon ayrıca sağlam olduğu için çabucak kırılmıyor. bence en başarılı modelleri iphone 5s ve iphone se.
Fakirdir.
steve jobs sen misin ?
Sıra dışı değil fakirdir. Evet.
adına ayfon denilen oyuncaktan biraz hallice sağlamlığı olan bu telefonu neden alıyorlar hala anlamıyorum.

gerçi anlıyorum da kimsenin kalbini kıramıcam şimdi.
iPhone kullanan maldır, enayidir gibi safsataları uyduran samsungcuların tanımladığı insandır.

Kardeşim fiyatlara bakınca Samsung'a ucuz diyebilir miyiz ? Diyemeyiz. Soktuğumun samsunguna 3500 lira vereceğime 500 daha koyar iPhone alırım, kusura bakmayın enayi değilim. Bundan önceki iPhone 5imi 4 yıl sorunsuz bir şekilde bak abartmıyorum sorunsuz ! (Ne donma ne başka bir şey) kullanmıştım hala tıkır tıkır çalışıyor sadece büyük ekran istediğim için değiştirdim. Sen hangi Samsungunu böyle kullanabildin ? Samsung da kullandım ve kararımı verdim.
Kapitalizmin tüketim çılgınlığı akımına kapılmamış gayet takdir edilesi adamdır. ya da telefon kullanmayı pek bilmeyen telefondan anlamayan kimsedir.
başlık yanlış iphone kullanmayan Türk demek daha doğru olurdu.
tercih hakkını kullanandır.
gördüm artırıyorum,

bırakın iphone u telefon kullanmıyorum. hatta bilgisayarda.

bu entryı de kavede arkadaşın telefonundan giriyorum.