bugün

bütün gün evde pijamalarıyla dolaşan kızdır.
üşüyordur ya da eldivenlerini kaybetmiştir ama neticede elleri üşüyordur yani. daha kötüsü şimdi bunun burnu da akıyodur be...
eğer bir de koltukta dizlerini göğsüne doğru çekerek oturmuşsa ve kahve içiliyorsa seyredilmeye doyulamayan kızdır.
- hey mayk bir dakika, kahve kupasını nasıl tutacak? *
kahve ficanını iki eliyle sıkı sıkı saran kız değil mi bu ?
"avuçlamak dedin de bak aklıma bir şey geldi anlatayım".

şefkat bekleyen, şefkatli kızdır.
üşümediği halde sümük gibi kollarını çekiştirip kendisini zorla cool yapmaya çalışan kız modeli.
gerçekten çok tatlı durmaktadır bana göre. sempatik bir görüntü veriyor.
elleri üşüyen ve eldiveni olmayan kızdır.
yenilesi, şirin kızdır. Ben ısıtırım ellerini.
boyle boynunu one egip kafayi da az yukari kaldirdi mi instagrama dusmus sanar kendini. alcak sesle guler, slim sigara icer, indie sever.
kimseyi takmayan , dünya umrunda olmayan, samimi kızdır.
katledilesi kızlar kervanına katılmıştır.
gerçekten çok itici bir davranış.
bir de o şekilde ellerinde kupa filan vardır da bir şeyler içerler ya, hemen öldüreceksin oracıkta.

geçen sene şunu da yazmışım ya ben:
(bkz: kahve kupasını iki eliyle tutan kız/#14473050)

düzenleme: ek.
Oy yerim ben onu. cok tatlidir candir o.
0-2 yaş anne sevgisi alamamış ve dahi bu sebeple güvensizlik sahibi olmuş kızdır. sürekli yalnız ve kimsesiz hisseder kendisini. üşüyordur o. her daim çaresizdir. tedavisi mi? tabi ki var. getirin bana.. *
Kendi modalarını oluşturduğunu düşünen acayip kızlardan biri olabilir, yakında millet süpermen gibi donunu taytının veya pantalonunun üzerinden giyecek.
görsel
(bkz: yağmurun etkileri)
dizlerini kucaklamis , hirkanin altini da dizlerine gecirmis dalgin dalgin bakiyordur. onunde tuten kahvesiyle , girersin iceri atlar boynuna maymuncuk. candir.
klişe kızdır. onun aksine üstündeki her şeyi çıkarıp dolansa daha çok sevimli olacaktır. bence.
dış görünüşü çok tatlı olan kızdır.
sevimli olduğunu sanan kızdır. klişedir. iğrençtir.
tipik tumblr kızıdır.
devamlı elleri üşüyen kansız olması muhtemel kızdır.
tommy hilfiger hırkanın anasını ağlatmış kızdır. sündüre sündüre insanlık kalmamıştır o hırkada.
nescafe de içer. hatta içtiği bardağı iki eliyle tutar.