bugün

(bkz: hiç gidemeyeceğim yer)
tuvalettir. sıçarken ne güzel huzurlanıverir insan.
http://i.dailymail.co.uk/...1000005DC-932_634x990.jpg
yatakdır efendim tartışmasız.
üsküdar. her köşesi her bucağı.. lütfen tanrım cennet üsküdar gibi bir yer olsun.
gülhane parkı, özellikle sonbaharda yerler sarı yapraklarla kaplıyken.
Istanbul da moda
Izmir de çeşme.
annenin dizleri...
Sevdigin insanin yani.
Gökyüzüne doğru müzikle dinlenebilecek bir yatak .
onun olduğu her yer...
o kim lo.
Ne bileyim la ben ?
Okulumdu.... bir zamanlar.
Söylemem.
Söylersem huzurumu kaçırırsınız.
tek senin bildigin sahildeki ücra yer.
Istanbul'da Ortaköy,
Izmir'de kordon,
Aydın'da davutlar,
Bursa'da kükürtlü,
Antep'te tabiki imam çağdaş.
su sesinin olduğu her yer. deniz olabilir göl olabilir. ve buna mukabil insan sayısının da azlığı.
Gokyuzu . Gece baska gunes batarken baska yaz gunesini sahilden kesmek baska . Insan gibi bi miktar dengesiz biraz iyi birazda kotu polis .
Nemli orman.mümkünse mantar koksun.
kemoşistler giremez cezası 7890 tl levhasının asılı olduğu her mekan.
evimin catisi.

Insanlardan uzaklasmanin bir yolu benim icin,bunaldigim zamanlar cikarim catiya toz pis demeden uzanirim yere ve gokyuzunu seyrederim bir de sigarami yaktigim zaman benden keyiflisi yok iste o zaman.
Sevgilimin yamacı.
çeşmede ki yazlığım. tek başıma özellikle baharda gidip üstüme bir swit giyip bahçede koko takılıp gökyüzünü izlemek dünyanın en huzurlu anı benim için.

aynen coni.

görsel
(bkz: atatürk arboretumu)
arkadaşlar yanlış anlamayın hepiniz güzel yazmışsınız ama mantıkla düşününce tuvaletin yerini hangisi alır? istanbulda sahilde tek başına melankolik bir tavırla dolanmak favorim olsada bunu çişim varken yapamam mesela.
Mahallemizdeki sahaların önünde bulunan 3. bank.
Böyle dediğime bakmayın, kendisi çok özel bir banktır. Apartmanların da yakınında değil, spor aletlerinin de. Tam orta noktada, arabaların aynalarındaki kör noktalar gibi. Ve hemen arkasındaki küçük tepe de dünyanın kalanıyla bağlantınızı kopartıp kendi fikirleriniz içinde kaybolmaniza ya da sırtüstü uzanıp gökyüzündeki yıldızları seyrederken hayallerinize dalabilmenize olanak sağlar. Ve siz nasıl olduğunu anlamadan saatler geçiverir ve içiniz huzurla dolar.