bugün

huzur sokağında oturmayabilir. yastığa başını koyunca ve yatınca aklında yürüyüşe çıkar. ayak sesleriyle kalp atışların birleşir. duymazsın başka hiçbir şey.bi kaşını kaldırıp yokuşlarını kolaylaştırır, göz kapaklarını kaldırım yaparsın...
Nerde lan bu kız? Allah rızası için biri adres versin..
Böyle bir kız çok büyük acılar yaşadığı halde ayakta durabilmeyi becermiştir. babalarınn küçük prensesi cinsinden olanlar kafa siker.
alışveriş
dizi
magazin
dedikodu
hediye
facebook sevmeyen kızdır.
neslinin tükenmediğine,hiç olmadık zamanlarda insanın karşılarına çıkabileceklerine inandığım,"evlenilecek" kızlardır.
insanın kendi kızıdır.
cem uzana hapis şoku.
Asla benim olamayacak olandir. Ben onun olsam da olur.
Canımı alabilecek kızdır.
evlenme teklif edeceğim kızdır.
huzurlu kızdır.

edit: huzur yazısını görmemişim.
Varsa böyle bir dilber kullansın posta kutumu. Gerisini ben hallederim.
aynı huzuru hak eden kızdır. var mı yok muyu boş verin, düşüncesi bile güzel. bence verilebilecek en huzur sadakattir. erkeğinin her şeyine karışmayacağını istemesi, ne yapması gerektiğini bildiği içindir, buna sadakat diyebiliriz. güvenmek, en büyük huzur çünkü. erkeğinde , o kızın, sadakatine tutkulu olduğunu bilmesidir. öyle ki, örneğin; kendisine askıntı olacak erkeklerin, askıntı sorularına, sevgilim var diyerek noktayı koyacak raddeye bile getirmemesi kendisini, sevgilisine sadakatinden, diğer herkesten kendisini uzak tutmasıdır. bu, huzur vermek mi peki. kesinlikle. en huzurlu huzur, içinin rahat olmasıdır. her ne kadar kimseye güven olmasada.
Kilosunu kaçdan veriyor merak ettim şimdi.
şüphesiz 'kadınım' diyebileceğim kişiliktir.
Mutluluğa ulaştırabilecek olan kişidir.
Sonradan huzuru bozulacak kızdır.

Aha bak demedi demeyin.
hani nerede lan. soru işareti. meraklı surat. koşan adam koşan adam.
ölü kızdır, şaka lan şaka sizin hakketmediğiniz kızdır, size böyle kafanızı şişirecek bi kadın lazım anca akıllanırsınız.
sizi güldürebilen kızdır.

entelektüel ve zeka seviyeleri düşünüldüğünde sizi hem güldürebilmesi hem huzur vermesi oldukça zor ve nadir bulunan bir türdür.
güncel Önemli Başlıklar