bugün

yaklaşık bir aydır kullandığım ve memnun olduğum cep telefonu.
Kendi fiyat segmentinde en alınabilir telefonlardan biridir.
Yaklaşık 1 haftadir kullanıyorum, pili gayet yeterli, donma kasma yaşamadım, 1 kere ısındı, o da facebook bişeyler yapmaya çalışıyordu, hemen uyarı verdi, kullanın kullandirin.
Adında Lite olan hiç bir telefonu almayın.
2017 modelini kullanıyorum yaklaşık 3aydır kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Araştırmalarım sonucu ve gözlemlerimle vardığım tek kötü özelliği 16 GB hafızasının olması. Tabii sd kart ile yükseltilebilir.
bu telefonu alın , aldirin. başta sar değeri yüksek dediler filan ama ben gittim aldım. Bir yila yaklastik hala şarj ilk günkü gibi. Sony gibi bir faciadan sonra , bu bana harika geldi. öncelikle çok sağlam. telefon full dolu olsa bile kasma asla yok. video ve filmlerde ısınma yok ve olağanüstü bir şarj tüketimi de yok. gayet şık görünüşlü. ve parmak okuyucusu harika çalışıyor. bu fiyata bundan iyisi olduğuna inanmıyorum.

eksileri nelerdir derseniz , telefon biraz ağır. 16 GB az gelebilir kimine. bazı ışıklı ve güzel ortamlarda çok güzel selfieler çekebilirsiniz ama arka kameradan iPhone performansı beklemeyin.
bunlar dışında bir eksiğini göremedim. ha bir de ekrana cam taktırdım ekran oval olduğu için canlar kenarından çatliyor. belki benim aldığım cam ile alakalı olabilir ama telefon ekranı oval.