bugün

bizde kızları anlamıyorum fıstık gibi hatunların yanında dingil adamlar oluyor.bu yıl kelebekler vadisinde rastladım bi çift vardı kız öyle güzeldiki ama çocugu görsen bi de kızı itip kakıyor hakaret ediyo kız hala peşinde o kız bana dese bu ortadan kaldır orada kaza hali verir finito yaparım, kızla hemen fethiye belediye dairesinde nikah kıydırırdım öyle güzel kızdı.
insanda çirkin şansı olcak derler.
saçı yolunasıdır * ikide bir laf sokarak çocuğun gözünde yerin dibine batırılması gerekir. *
erkekleri anlayamayan, anlayacak kapasitede olamayan güzel kadınları kıskançlık krizlerine sokan çirkin kadındır. yanındaki sevgilisi olan, daha önce de belirttiğim bu erkekler ki; yaşamın haz okyanuslarında sörf yapmaktadır. kurban olunası çirkin kadın güzel kadınlara çalımını atmış, yakışıklı ve akıllı erkeği etkilemeyi bilmiştir.
doğru zamanda doğru yerde bulunmuş, biraz da şans sahibi sevgilidir.
bu duruma içerleyen güzel kızı gören eleman da aynı onun gibi şansına küfretmekte, lakin herkes bunları kendi içinde yaşadığı için böyle gelmiş böyle gitmektedir.
Çirkin şansı denilen şeyin apaçık kanıtıdır, başka da bir şey değil. tabi başka şeyler de olabilir, çocuğu tam bunalımdayken söküp çıkarmıştır, ona çok iyi davranmıştır ** sonra sonuç şaşırtıcıdır, birbirlerine hiç yakışmasalar da acı bir gerçek söz konusudur.
teselli aracıdır. "amann zaten sevgilisi de maymun gibi, götümü yesin o benim" gibi efendim. harbi merak ediyorum o maymunları çok mu arıyorlar. töbe yarabbim...
oglanin zaaflarini kullanmayi bilen cakal kiz güruhunun nadide bir üyesidir. aferin len yürü kim tutar seni. bunun tam tersi de var, zaman zaman soruyoruz manken gibi hatun yanindaki tipsize nasil bakiyor falan diye ama, bulabildigimiz en iyi cevap adam zengindir falan oluyor. bi de söyle bi yaklasimiz oluyor zaman zaman; disi insan sana soruyorum! böyle bisey olabilirmi mesela, sen öyle güzel oluyorsun ki, kimsenin götü sana teklif etmeye yemiyor, ama o dallama geliyor bi gün o arada da sen sevgilizlikten krize girmis oluyorsun, iki cift lafa tav olup kosup gidiyorsun, böyle bisey var mi lan güzel kiz yaz bana bunu merak ettim. yeminle tek ben degilim lan böyle düsünen.
hoşlanılan kızın meymenetsiz sevgilisi gibi normal veya anormal karşılanabilecek durumdur.
güzel kızların yanında tipsiz erkeklerin olmasıyla benzer olaydır, kanımca kızlara çok dokunur, şayet ben güzel bir hatun kişi yanında tipsiz birini görsem çok dokunuyor,üzülüyorum...
-çocuk fazla yüzeysel değildir.
-güzel ama gerizekalı bir çok kız var.
-çocuğun sevdiği kişi hem gerizekalı hemde çirkinse o zaman çocukda otomatikman gerizekalı oluyor böylece o çocuk ne kadar yakışıklı olursa olsun zeka seviyesi standartın altında olduğu için 5 para etmez.
aslında çirkin olmayandır, tam olarak uygun sıfatı kıskanılan olabilir.
senden hoşlanıyorum ama zevksizsin.der içinden kız.
aslında çirkin olmayandır. öyle değil ki sevgilim olabilmiş.
kesin çirkindir, yani hoşlanılan erkeğin yanındaki kızın güzel olma ihtimali yoktur. imkansız, erkek hoşlanılıyorsa yanındaki kız çirkindir.
(bkz: güzel olan sevgili degil sevgili olan güzeldir)
can sıkan vaziyettir.manasızdır.akla uygun değildir.fiziksel özellikler her ne kadar önem arzetmese de (ki arzeder)davul bile dengi dengine ayrıca iki çıplak bi hamama yakışır.

ek 1:başlık ünisex olsaydı keşke. yinede dayanamadım yazdım.
ek 2:sanki kızlar çok anlaşılır.
Beni benden almış iğrenç kız.

Hayır o kızı daha önce gorsem, yakışıklı diye çekindiğim çocuğu göz hapsine alırdım.

O ne iğrenç bi kız ya tobe yarabbim. Niye bakmış o türk lokumu gibi çocuk o kıza anlamadım. Su an gıcık oldum sinir oldum. Niye kısmetsizim ben ya.
Eger hoslandiginiz bir cocuksa siz agir subyancisinizdir.