bugün

başıma gelmiş olay.
o dinliyor diye ben de dinlerdim. metalle hiç alakam olmamasına rağmen o müziği sevmek için uğraş verirdim.
açardım sesi sonuna kadar sevmeye çalışırdım. facebook profilimde o tip şarkıları paylaşırdım. elimi metalci işareti yapıp fotoğraf çekinirdim. en sonunda oda beni farketti veeeeeee mutlu sonnn,
demeyi çok isterdim ama olmadı. ben de popuma geri döndüm..
(bkz: ben kızım demenin bin bir yolu)
sevdiği için fedakarlık yapmış insandır.
Zor da olsa katlandığım durum bir kızin hiç mi doğru dürüst müzik anlayışı olmaz asi stayla, caşfılov kafayı yedim sözlük öyle Böyle değil.
Tamamen reddedilesi çok sıkıcı bir durumdur. Tehlike arz eder. Not : Şişko kızı dinle dedi dinlemedim, ayrıldım abi.
eski kız arkadaşımca yapılmış, sonraları özüne dönmesiyle tam bir powerturk'cü soner sarıkabadayıcı olduğu ortaya çıkmıştır.

yapmayın yani bence, boşa para veriyonuz bide okumayacağınız dergilere piyasa yapıcam diye. yazık vallahi yazık.
birçok ebeveynin başına gelen olay.

mesela biz 4 yaşındaki yeğenim yüzünden sabah akşam pepee şarkıları dinliyoruz. oluyor yani böyle şeyler...
Yalakalik olsun diye dinleniyorsa samimiyetsizliktir. Ama iki tarafin da hosuna gidiyorsa bir seyler paylasiliyor demektir.
hoşlanılan çocuğun facebook profiline bakılır. ordan dinlediği beğendiği müzik türleri vs. öğrenilir. ve sırf onunla aynı şeyi dinlemek için dinlenir. ben Karmate yi öyle keşfetmiştim. pişman değilim.
özsaygınız sıfır demektir. nasıl birisi için dinlediğin müziği değiştirirsin aklım almıyor.
kızların kendini sevdirmek için yaptığı iğrençliklerden biri.
Aşktan kaynaklanan durumdur.
bir film izlemekle bir değildir. (bkz: hoşlanılan çocuğun sevdiği filmi izlemek)
(bkz: herkesin bir popisi vardır)
Zevkler ve renkler tartışılmaz, bu her durumda böyle olmalıdır. Sevimli olucam, sevdiğimin gözüne giricem diye kasmaya hiç gerek yok. Ha bir konser olur sevgilinle gidersin dinliyormuş ayağına yatarsın o ayrı.
sevilen çocuğun demet akalın dinlemiyor olmasını ummaktır.
(bkz: erkeğe çocuk diyen kadın iticiliği)
"Hmmm neler dinliyomuş bi de ben dinliim." diyerek dinleniyosa hiçbi sorun yoktur. "Ben bunları dinlersem ben sever ya ehi ehi." versiyonu ise doğrudan karaktersizlik belirtisidir. Hele hoşlanılan çocuk kalitesiz müzik dinliyosa vay haline. Aşkın gözü kör de kulakları sağır değil allahtan. Geç olmadan uyanın kızlar.
Hiç doğru bulmadığım ve herkesin favorilerinin farklı olabileceğinden, sadece ortak yönlere bakılmasının yeterli oldugunu düşündüğüm olaydır.
Kendi kişiliğini eritmekten ve kendi zevklerini hiçe sayıp asıl kişiliğinden farklı biri haline gelmekten başka bir halta yaramayan eylem. Bırak seni olduğun gibi sevsinler.
hoşlanılan kişi serdar ortaç dinliyorsa, bazı geceler serdar ortaç şarkısı açıp, bir sigara yakıp uzaklara dalmaya neden olur. yapmayın.
Müzik insanı anlatan en buyuk unsurdur. Sadece onu anlamak ıstıyordur, kım bılır?
Zor olsa gerek.

Ulan benden hoşlanan kıza yazık lan, cengiz- ferdi- orhan dinler lan kızcağız.