bugün

hayatı kendisine zorlaştıran kişidir.
olumsuz şeyleri unutmak, kendisine rahatlık katacağını bilmeli,
olumlu şeyleri unutmamak üzere kendini yenilemesi gerekmektedir.
hayat yaşanmış bir kaç olumsuzluk ile kendini, karşındakini çekilmez hale getirmek üzere kurulmuş olsaydı ne dünya bu kadar çekilir, ne sen bu kadar özel olurdun.
hayat seninle güzel, sen ne kadar olmak istemesen de hayatında o insanın.
hayat yaşanmış bir kaç olumsuzluk ile kendini, karşındakini çekilmez hale getirmek üzere kurulmuş olsaydı ne dünya bu kadar çekilir, ne sen bu kadar özel olurdun.
hasmının karşısına geçip

"beni hatırladın mı" diye soracak insandır.

hem de yıllar sonra...
hayat yaşanmış bir kaç olumsuzluk ile kendini, karşındakini çekilmez hale getirmek üzere kurulmuş olsaydı ne dünya bu kadar çekilir,
ne sen bu kadar özel olurdun.
ömrünü rahat 3-5 yıl kısaltacak insandır. şahsen ben 30 uma varmadan öleceğimi düşünüyorum. *
var öyle biri, şimdi geçmişte bir hata yapmışındır, suçlusundur tamamen. neyse onunla barışırsın bi şekilde. ha burada yüzüne vurur bunda hiç sıkıntı yok, her şeyi de diyebilir. isterse ağız yüz dalsın ama şu yanı çok kötü: şimdi zaman geçmiş, hoş sohbet kahkaha gırgır bir anda o anı gündeme getiriyor ya, ha işte insan bu sefer çıldııyor, be güzel insan şimdi gülüyorduk ne gerek var böyle şeylere oluyor yani. o yüzden bu tür insanlardan korkulur, ne zaman gülseniz sanki kahkanızı kıskanır gibi hemen yüzünüze vururlar bu durumu.
Fildir o fil. insan olsa duramazsın.
hafızası sağlam insandır.

kin güdüyorsa bu pek iyi bir şey değildir.