bugün

Realist olmaya çalışın,bu dünyada herşey sebep-sonuç ilişkisiyle çalışır.
Duygularınıza hükmedin,karşılarında aciz kalmayın.
Ben bu şekilde sakin kalabiliyorum.
Umarım sizde kalırsınız.
dünya yansa hasırı yanmaz.
Her şeyi taka taka, dönüştüğüm insandır.

Aslında dönüştüğüm değil, dönüştürüldüğüm insandır. Yüzeysel insanlar bunu asla anlamaz ama bakın burası çok önemli, o da hiç umrumda değil.
yapması gerekirken yapmadıklarını başka insanların yapmak zorunda kaldığı bir asalaktır.
Eskiden olduğum insandır. Umarım bu insanların sonu benim gibi en ufak detaylara bile takılıp sabah akşam düşünen bir ruh hastası olmak değildir. Bazen sinirlenince hiçbir şeyi umursamıyormuş gibi yapıyorum ama yemin ederim geceleri yeşil yoldaki ağlak, yıkık zenci gibi ağaçtan düşen yaprağı bile düşünüp üzülüyorum. Sana ne ulan dışarda bağıran kediden, köpekten? Sana mı kaldı olum? sanki hiç derdin yokmuş gibi sokaktaki hayvanları düşünüp üzülüyorsun...
Beynimi iyice yaktım. Hatta bazen burnuma yanık kokusu gelince beynimden geldiğini düşünüyorum. Sonra yine üstümü başımı yaktığımı görüp bir kıyafetinde de sigara yanığı olmasın amk çocuğu diye kendime kızıyorum.
olmayadabilir.
küçüktür takamıyordur...
Oh be bi rahatlama geldi.
asla takmam desem de maksimum iki gün zırlar, üçüncü gün 'ya bırak s*kerim' moduna girerim.
insanları gözünüzde fazla büyütmeyin.
"mal da yalan mülk de yalan...var biraz da sen oyalan" daha kibarcası.
her şeyi umursadığı zaman canı çok yanmış insandır, saygı duyulur.
Eğer olumsuz şeyleri siklemiyorsa aynı zamanda mutlu insandır.

Ama eğer genel anlamdaysa; bu insandan bir halt olmaz. Boş gelmiş, boş gidecektir.
Dünyanın en rahat insanıdır.
takınca değişecekse takayım. haa yok yine aynı bok dönecekse hiç uğraştırmayın beni. (bkz: ipimle kuşağım)
zedprex.
benimdir. alışa alışa böyle olunuyor.
Boş beleş bir insandir.
imreniyorum böylelerine ben niye böyle değilim allahımm.
büyük ihtimal bezelye olduğu için takılmıyordur.
Herşeyi sikine takan insanın görünmez halidir.
neyi takmıyorsan o konuda yaşanacak her şeyi yaşamışsın gibi bir şeydir.
benimdir. bu dünya ya bir ton dert, tasa çekmeye mi geldim aq. çekerim line mı bakarım kafama, karıya kıza. eğlen, iç, seviş, mutlu ol bunları yapın la yoksa dünya çok tırt.

aynen coni.

görsel
yaşı kaç olursa olsun, büyüyemeyecek olandır.

son günlerde tanımak istediğim birisi geldi, gözlerimin önüne. =)
Onu da sikine takan olmayacaktır.
Gittikçe öyle oluyorum sanıyorum.