bugün

https://twitter.com/fatih...status/604613737446797312
https://twitter.com/ih_ba...status/604614356609966080
http://www.mynet.com/habe...yragi-bir-arada-1862329-1

Şehidimin kanıyla yıkanmış bayrağım bir çok genç fidanlarımızı öldürenlerin savunucusu olan teröristlerin elinde mitinglerde malzeme olarak kullanıldığınıda gördük. Polyanacılıktan başka birşey değil bu yaptıkları.

O kirli ellerde bile asaletlisin bayrağım.
üç beş kişiye mahsustan ellerine tutuşturmuşlar, bizde sizdeniz art niyet beslemiyoruz imajı vermişler. bu kadar salak mı sandınız siz bu milleti ? geçin bu işleri geçin. ayrıca bayrağı taşıyanların tipleri sizce gerçekten türk mü ?

1984 ten beridir yaktığınız bayrakları, attığınız molotofları, çoluk çocuk demeden askeri bebeği sivili genci yaşlıyı vurduğunuzu biz unutmadık.
Oy için her şey mubahtır diyen zihniyetin eylemidir.
star tvde ki haberlere konuk olduktan sonra yapmistir.
sunucunun sorusu şuydu:
-neden hic mitingleriniz de Türk bayragi yok?
kem kum etti selahattin. anlasilan goz boyalamalara devam.
Bir kez daha "bizler şerefsiz, adi, ironik eşşekleriz" diye haykıran selo reisin işidir.

Ulan o kadar bela alıyorsunuz nasıl sağlamsınız anlayamıyorum.
Bunları tanıyamamış düşük zekalıların hoşuna giden olay.
bazı zayıf iradeli insanları kendi tarafına çekmek için yapılan bir aldatmacadan başka birşey değil.
(bkz: hdp mitinglerinde türk bayrağı olmaması)

Amk onu diyen de siizzz bunu diyen de siz!
Pardon ama ne yapmali amk bu hdp ben anlamadim ki...
asil riyakar olan sizler misiniz ne?
Ulan bu ulke de mesut yilmaz basbakanlik yapti, tansu ciller , özal!!!!
Anasini siktigimin yerinde rte 13 yildir ulke yonetiyor yapmadigi kalmadi;
Egitim
saglik
spor
adalet
tarim
sanayi
isci olumleri ot bok!

Bu adamlar sadece baraji gececek amk o kadar da korkmayin la!
Akp mitinginde o turk bayragini gotunun altina koyup ustune oturuyorlardi amk o zaman tehlike arz etmedi bu insanlar akpliler de simdi sadece gayeleri baraji gecebilecek kadar oy almak olan insanlardab mi tirsiyorsunuz?
Korkmayin olum, baktiniz olmadi bindaha ki secimlerde baraj alti birakirsiniz olur biter tek baslarina iktidar olacak falan mi zannediyorsunuz anlamadim ki?
(bkz: algı operasyonu)
mersin'de diyarbakır'da yer yıl nevruzlarda bayrak yakan terörist sempatizanları
algı yaratıp barajı geçebilmek için Türk bayrağına sarılmış beraber kurduk bu ülkeyi o bayrak bizimde bayrağımız
görüntüsü vermeye çalışıyor .
Türk bayrağını bir ortak aidiyet simgesi olarak görünüyordunuz da neden yılladır düzenlediğiniz eylemlerde yaktınız
yılladır ayrı bir bayrak istiyoruz diyerek gencecik bedenlerin kanına girdiniz ?

samimi değilsiniz samimi olamıyorsunuz bir yanda Türk bayrağı bir yanda da bayrağın bu memleketin düşmanı bebek katilinin posterleri sizin ortak aidiyetten anladığınız bu mu türkiyeleşmek dediğiniz şey bu simsarlar?
ilk defa kürtlerin haklarını meşru yollardan aramak için atılan bu adımı (fırsatı) da insanlar tepkiyle karşılıyor. anlamadım ki, nasıl bir çözüm yolu düşünüyor insanlar. eleştirmek kolay ben de bazı şeyleri onaylamıyorum fakat insanların eleştirilerinin ardında bir de çözüm yolu sunması gerekir diye düşünüyorum. en azından yazılıp çizilenler daha samimi ve akla uygun olur.
kızılmasına anlam verilemeyen olaydır.
işte açılım işte demokrasi.
bayrak indirmeye çalışanların yaman çelişkisidir.
yemezler!
göz boyamadır.
Aslında HDP AKP gibi bir projedir. Basın tarafından Türkiye yı kucakladigi iddiası savunulmaya çalışılıyor. Barajı gecerlerse 2002'de akp'yi piyasaya suren guclerin hedefi gerçek olacak.
tayyip erdoğan'ın cumhurbaşkanı olduktan sonra bir reklamı vardı; milli ve dini motiflerle süslenmiş hatırlarsınız. o reklam filminin sonunda bir atatürk resmi sıkıştırılmıştı fark ederseniz. heh işte hdp'nin yaptığı da tam böyle bir şey. "bakın efenim biz sadece kürtleri değil bütün halkları temsil ediyoruz" mesajı verilmeye çalışılmakta. ama bilmedikleri bir şey var.

o bayrak bu ülkenin bayrağı. türkiye cumhuriyetinin bayrağı. yani zaten olması gereken. bir parti düşünün ki türk bayrağı açıldı diye bu kadar haber konusu edilebiliyor.

çok yazık.
Ermeni devleti vaadeden bir partinin mitinginde cahil işidir efenim.
Diyarbakır'da Türk bayrağının indirilmesi
https://www.youtube.com/watch?v=FU6zLr9T2qw

Sırrı Sakık: "Hava Şehitleri Anıtı ucubedir"
http://www.cnnturk.com/ha...-sehitleri-aniti-ucubedir

(bkz: lice de mahsum korkmaz heykeli dikilmesi)
normal olandır, açsalar da açmasalarda bulundukları toprağın bayrağı tür bayrağıdır zaten 2-3 kişinin açtığı türk bayrağı ve sonucun da linç edilmemesi hdp nin ne olduğunu değiştirmez.
Siyasi düşmanlığı aradan kaldırma girişimidir. Bakınca pek samimi gibi gelmiyor tabi.
Siyasi düşmanlığı aradan kaldırma girişimidir. Bakınca pek samimi gibi gelmiyor tabi.
Bayrakla bir dert yoktur zaten buna takilmak saçma.
türk bayrağı diyen dillerinizi yesinler. şu bayrağa türkiye bayrağı demek niye bu kadar zor mnskm? her şeyi özelleştirdiniz, bi bayrak kalmıştı zaten. vy efendim sonra, hdp niye bayrak açmıyor...

gerizekalılar.
Icinde vatan sevgisi olarak acilmadikca hicbir anlami olmayacak eylemdir. Hedepe bu vatanin butunlugunu kabul etmeyecek sozler soyleyecek, anayasanin ilk 3 ve degistirilemez maddelerine laf edecek (daha yüzlerce sey soylenir ya!) sonra benim namusum dediğim bayragimi namussuzca tutacak. Yok arkadas oyle sey. Hemen mikmiklanmayin kurtlerle alakali bir soylem degil bu, hedepe ile ve yaptiklari samimiyetsizlikle alakali.