bugün

çoğu insanın sevgilisiyle indirgediği hayat modeli. ola ki bir kavgada ya da ayrılıkta hayatın tümden boş olduğu sonucunu çıkartmaya götürecek önermeler silsilesinin ilk adımıdır aslında.
(bkz: folie a deux)
yapılmaması gereken bir şeydir.zira yaşanmış olanları yaşanmamış farzetmek zorunda kalabilirsiniz ki bu da dünyanın en berbat şeyidir.
Ona kendini fark ettirmek için yapamayacağın şey yoktur.
varlığında yaşanılır ancak. yokluğunda sadece nefes alıyorsun.
Kaybettiğin an kendisi ile birlikte herkesi de beraberinde götürmesi durumudur.
kimse kusura kalmasın kızmasın ve bana sinirlenmesin bu yazacaklarım sizlerinde okuyacakları sadece kişisel bir görüştür.

bu olaya son zamanlarda çok yakından tanığım nasıl hemen anlatayım. şöyle efendim. benim bir arkadaşım var neyse bu arkadaşı uzun seneler yıllar ve zamanlardan beri tanımaktayım kendisi benim aracılığım ile malesef biraz sorunlu bir bayan arkadaşla tanıştı tabi sadece bir boşluk sebebi ile bu bayan arkadaşla bence o ne kadar karşılıklı desede benim hayvani ruhlu arkadaşım tamamen bu bayan arkadaşdan cinsel içerikli bir duygusal çekicilik duydu sanırım. neyse ben bunlar sevgili olmuş falan duydum kızdım benim hayvan arkadaşıma neyse sonra çekildim kenara 1 hafta sonra bunlar ayrıldı neyse bizim lavuk niyetini belli etti ama kıza çok masum bir şekilde anlatmış yok seviyorum ama şu an kritik bir süreçteyim gibisinden yalanlar ve palavralar anlatmış tabi kızımızda buna inanmış ya da aşıkmı oldu ne bilemiyorum. bu salak kızımız bizim bu hayvan arkadaşımızın kendisine iyi niyetli aşık olduğunu falan benim gerçeği ona sölememe rağmen inanmadı hala da inanmıyor.
off sıkıldım neyse uzun lafın kısası hayatı tek kişi üzerinden yaşayan siz fani canlılar bakın fani diyorum salın kendiniz istediğiniz gibi yaşayın hayatı neden tek kişiye endekslı yaşıyorsunuz manyak mısınız efendim ?
bu lafım yok karınızı sevgilinizi kocanızı aldatın diye demiyorum öle anlamayın sadece bir şizofren gibi kitlenmeyin birine.
bu kadar.