bugün

yakışıklılık ve zekanın bir arada bulunmasından bile az zannımca.
tanım: verilere dayanmayan istatistiksel bilgi.
Seçilim bunu gerektirir çünkü. Kimisi zekası kimisi beden güzelliği ile nesillerini devam ettirebilir.
Güzelliğin göreceli olduğunu unutmamak lazım.
Yakisiklilik ve zekanin bir arada bulunmasindan daha yuksek ihtimaldir. Ve ayrica 3.entry'e katiliyorum. Guzellik gorecelidir.
Güzel veya yakışıklı kişiler kendilerini çok nadir veya belli bir alanda geliştirirler. Çünkü toplum , onları zaten güzel oldukları için seviyordur. Ama çirkin insanlar toplumda kabul görebilmek için kendilerini geliştirmeye mahkumdurlar. Hem çirkin , hem cahil birini kimse sevmez. Ama güzel veya yakışıklı , aptal birini insanlar sever.

Gelin basit bir deney yapalım. Çok güzel ama aptal bir kız , bir de çirkin ve zeki bir kız olsun. Bir erkeğe sorarsanız güzel kızı tercih edecektir. Ama zamanla özellikle yaşlanma ile ondan sıkılacaktır. Halbuki zeki olanı tanısa daha çok sevecektir. Aynı biçim erkek örneğinde de geçerlidir.

O yüzden Güzel + zeki nadirdir.
Çirkin + zeki boldur.
Ortalama güzellik + zeki mümkündür ve vardır.
ve o nadir bulunan kişinin de ben olması.
görecelidir fakat bir kesim gerçekten güzeldir ve en sevmeyeni bile güzelliğine laf edemez. her neyse, ilk defa sınıflandırma başlığına katılıyorum. çok az, genelde güzelin peşinden gittiğimden daha hiç zeki sevgilim olmadı , olgun değillerdi. Bir sonrakini ortaya karışık bulacağım, 1 yıl sonra falan ama. şu an yanlızlığın tadını çıkarıyorum kızlar...
Sadece Şanslı insanlar Her ikisine Birden Sahiptir Gerçi Güzellik veya Çirkinlik Eğer Aşırı Uçsa Yani çirkinliği Rahatsız Edici düzeydeyse Bu üzücüdür değilse sorun değil Artık Malesef öyle insanların kalbi fazla kırılıyor çünkü Benim tip Normal Mesela Aman aman bir yakışıklı görünüşüm yok Fakat imaj Kişisel Bakım Ve kişisel gelişim bu olayı tamamen değiştirdi Eğer Tipin Çok kötü ise Sadece Allah'a dua etmelisin Zeka ise kendi içinde sosyal analitik vb gibi kollara ayrılır önemli olan Sizin hangisine sahip olduğunuzu keşfetmenizdir...
Bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır.