bugün

özellikle kızların seçme şansı olsaydı, hangisini seçerdi acaba sorunsalı.
güzellik güzel de, zeka olmadan nereye kadar taşır insanı.
eğer erkeklerin seçme şansı varsa seçim yapmak istiyorum.

kesinlikle zekadır efendim.güzellik geçicidir.ama zeka kalıcıdır hatta zeka, tecrübeyle doğru orantılı olarak artabilir bile.
kız zekiyse güzelliği seçecektir*
kız sadece güzelse güzelliği seçecektir.. *
zekayı seçin efendim. kız/erkek zekasını kullanmayı biliyorsa güzelliğini ortaya çıkarır zaten.
kızlar güzelliği seçecektir. çünkü erkekler zeki kızlardan hoşlanmıyor.

beni karıştırmayın. *
gayet basittir. bende olcaksa zeka olsun. karşıdaki bayanda olcaksa güzellik olsun.

not= dilerim, insan kendinde olmayanı dilermiş. espirisini yapan çıkmaz.
zeka seçilmesi olasıdır.öyle olmalıdır.karsıdakini zekasına da bağlıdır.
aaah ah yokmu şu hatun kişinin hem zekisi hemde güzeli ya da bana mı denk gelmiyo dedirten, şöyle sağlam bi kasaya sağlam bi beyin toplayabilseydik fenamı olurdu diye düşündürmek suretiyle genetik klonlamanın bile ötesinde beyin fırtınaları yaptırabilen durum.

(bkz: toplama pc oluyoda toplama kadın niye olmasın)
güzellik karşı cinste olsun,benim zekam ikimizede yeter.
kesinlikle zeka kesinlikle kesinlikle kesinlikle sayıklamalarım olacaktır.
seçime lüzum yok dedirten başlık. her ikisinin bir arada bulunabildiği bir dünyada yaşıyoruz.
esra ceyda kardeşler güzeller ama zekaları yüzünden herkesi kendilerinden nefret ettirmeyi başardılar. o zaman neymiş tabi ki de zeka. güzellikte yanında hediyesi.
Zeki olan kız güzel olan yönlerini açığa çıkarmasını bilir. Çirkinliğinden ölse çirkinlerin en güzeli olur.Yani sorun şudur: erkek zeki mi?
düşünmeden zekayı seçeceğim karşılaştırmadır.

güzelliğin, bir ayağın takılıp suratının ortasına bir boru girmesiyle* biteceğini göze alırsak ki bu örnek çok yaratıcı oldu, zeka bir ömür sürerken, güzellik anlıktır.
ve biz ömürlük severiz. * *
zeka + ortalama güzellik.
zeki kızların "smart is the new sexy" düşüncesiyle zekiyi seçtiği karşılaştırma olacaktır.
zor bir seçimdir.
ikisi de olsun istersin ama işte keşiş her gün pilav yemiyor hacı. *
ben böyle bi seçim yapmak zorunda kalsam * hiç düşünmeden güzelliği seçerim. çünkü birazcık düşünsem zekayı seçerim. hayır hayır o yüzden de değil. hemen klişeye vurmamak lazım. ne diyorduk? hah, çünkü bilirim ki o kadın güzelliğiyle benim de aklımı başımdan alır ve iki salak mutlu mesut yaşarız.

not: salak sözcüğü biraz ağır kaçmış olabilir, lakin burada koşullara göre zeka ile güzelliğin kesişmemesi lazım.

tanım: üzerinde çok da fazla düşünülmemesi gereken mevzu. hayat zor, finaller falan.
güzelliğin geçici zekanın kalıcı olduğunu düşünerekten zeka derim.
ayrıca güzel insanın size hiçbir şey katmayacağı gibi size zararlı bile olabilir.
çerden çöpten aş edeninden olsun efenim.
Güzelden metres, zekiden eş.
tecrubeyle sabittir ki zeka siker. cok guzel olup akildan nasibini almamis biriyle omur mu gecer?
seksi hatun .
tecrübeyle sabittir ki istediğin kadar güzelliğe bak sonunda zaten zeki olana dönüyorsun. o yüzden en baştan zekaya bakmak en güzeli. güzelle birkaç ay veya yıl idare edilir ama zekiyle ömür bile geçirilir.
tek saniye düşünüyorsanız zaten zekayı asla secmeyin çünkü sizde yok.