özellikle ünlü kadınların güzelliklerinin sebeplerini sıralamak için kullanılan baslık.
http://www.renkhaber.com/...uzellik_sirlari/7410.html
makyaj yapmasini bilmeyip makyaj yapan kadinlara saatler, günler, aylar hatta yıllar boyunca verilmesi gereken seminerler yumağı.
bir örnek;
(#4885478)
her yönüyle doğal olmak. tek sır bu.
(bkz: güzellik stajları)
kadınların birbirine söylemedikleri sırlardır.
kesinlikle kapatıcıyla oradaki buradaki izi kapatmak yerine gül suyu kullanılmalıdır.

pudra kesinlikle cilde kullanılması gereken şeydir.

kese ölü deriyi kaldırır, düzenli kullanımda cildi pürüzsüzleştirir ve selülitleri yok eder.

uyurken yüzdeki makyajın tamamen silinmesi gerekir.

yüze kil uygulamak muhteşem bi güzellik yaratabilir ancak kıl köklerini besler.

üzüm çekirdeğini yemeyip atanlardansanız eğer, kesinlikle yemelisiniz. cilde parlaklık
kazandırıyor.

doğal herşey güzeldir.
pürüzsüz bir cilt için iki avokadoyu ışıksız odalarda doğrayıp fil sütüyle karıştırdıktan sonra amuda kalkıp için tarzı söylemler.
paradır.
yabancı ünlülerin güzellik sırlarını yayınlamayın kurban olayım dolardan uçak yapıp atan kadının güzellik sırrı bol su içmek olabilirmi aq.
Kendine önem veren bayanlarin kullandigi yontemlerdir. Bana gore ilk once cilt bakimi onemlidir.rutin olarak uygulanmalidirlar.ozel gunler disinda cildinizde sivilce, siyah nokta vs. Olusmasini istemiyorsaniz;
1.elma sirkesi, limon, bal ve yumurta maskeleri cilt icin en ideal maskelerdir.
2.maskeden sonra yuz suyla guzelce yikanmalidir.
3.tonik olarak gul suyu bircok kimyasal icerikli kozmetik urunlerini sollar. Yikanmis yuze en son pamukla surulmelidir.
Bunlari uyguladiginiz takdirde ozel gunleriniz disinda tek bir sivilce veya siyah nokta gormezsiniz kendimden biliyorum *
ayrica agda yaptiktan sonra yagli bolgelerde sivilce olusmamasini istiyorsaniz pudra surup sonra agdayi surun veya pudrali agda kullanin.agda sonrasinda agda yapilan yerlere kul surun daha gec cikar. Benden bu kadar arada guncellerim bu basligi.
Edit :imla
ayrıntılarda gizlidir.
Yüreğinizi temiz tutun, bakımını yapın, güzellik kendiliğinden gelecektir hem de kozmetiğe kuruş harcamadan...
sırdır söylenmez.
bence doğal olunmalı ya. eğer az da olsa makyaj yapmak istiyorsanız bb kream kullanın hafif bir rimel lip balm yeterli. ben bütün kadınların güzel olduğunu düşünüyorum
Fondaten kullanmak abartmayın dikkatli taşırmadan oje sürmek göz rimelini ihmal etmeyin kombine uyumlu keyinin.
havuç suyu için çok faydalı.
sırdır efendim paylaşamam*