bugün

erkek yazarların ileride seçim yapmaları gerekse hangisini seçeceklerini gösterir versus. biri çok güzel ama salağın teki, diğeri çok çirkin ama zeka küpü olsa yazarlar kimi seçerdi acaba? benim oyum salak ama güzel olana.
Akıllı insan akıllıyım demez ama güzel güzelim der çünkü akılsızdır.
Güzeller akılsız ya da saf oluyor.
salak ve çirkin olanı tercihimdir. az konuşur bari huzuru sağlayalım.
akıldır tabii ki. matıklı düşünebilen birini bulamazsan canın yanar.

ama azıcıkta eli ayağı düzgün olsun. sonuçta ilişkiyi götümüzle yaşamayacağız.
akıllı ve güzel. bu gidişle kendi kadınımı kendim yaratacağım; adı da frankaştayniye olacak.
karışık olsun.
(bkz: kadın dişiliği ile değil kişiliği ile ön plandadır)
Tabi ki de güzellikdir. Sadece güzel olması hem akıllı hem de güzel olmasından bile daha iyidir. Hem gözlemlerime göre kadınların IQ su ne kadar düşükse o kadar güzel oluyorlar. (genelleme)
(bkz: akıl)
Ikisinden biraz biraz...
akıldır. aslında 50/50 olması gerekir. kız güzel olur ama zekadan yoksundur, sana ayak bağ olur kendi insiyatifini kullanamaz. zeki olur ama çirkindir ancak gideri vardır. leb demeden çorum spor der mesela.
Aklı baştan alacak güzelliği yok ise akıl.
zeki olsun, çok güzel olmasa da olur ama eli yüzü düzgün olsun, birde nefes almalı tabi nefes önemli. amaaan kız erkek farketmez sağlıklı olsun da. *
GÜZEL KADINLARIN AKILLI OLMASI BEKLENMEZ VE ZAMANLA SIKICI OLABiLiR AMA AKILLI BiR KADIN GÜZEL DEĞiLSE BiLE ZAMANLA BAKIMLI VE BAĞLAYICI OLABiLiR.
Guzellik gecici, akil kalicidir.
aslında ikisinde de biraz olmalı bi taraf ağır olunca denge kaybolur..ortaya karışık olsun yeter..
3/4 güzellik, 1/4 akıl.
dipsiz versus.

akıl. paranın satın alabileceği her şey için, visa var.
tabii ki güzel olan. güzel olmasa dahi benden daha zeki bir insanla her gün laf dalaşına girmek sıkıntılı olur, bir türlü argümanlarını kabul ettiremezsin ve sürekli bir tartışma ortamı olur. hele de zekasının farkındaysa bu insan, bir noktada bunu kanıtlama isteğine girecek, altta kalmayı geri adım atmayı zekasına hakaret olarak algılayacaktır. kısacası aman benden uzak dursun azizim.
aklı olan güzellik yeğdir elbet de ama maalesef her güzelde kusur bulunur. çok güzellerde ise akıl hiç bulunmaz. ben demedim bilim insanları dedi ki.
mantıken estetik ile güzel olma şansınız var ama akıllı olmak için bir yöntem bulunamadı henüz..
vasat bir güzellik ve yüksek dozda akıl alayım var ise. çirkin de olmamalı elbette.
akıllı olacak seneler sonra o güzellik kaybolacak.
Yarı yarıya paylaştıralım biraz güzel birazda akıllı olsun bizim olsun.
Tabii ki de sex.