bugün

bakımlı-güzel olmak ve ceplerindeki paradan kurtulmak isteyen kadın ve erkeklerin hizmetine açılmış, "beni baştan yarat" merkezleri.
gelenleri enayi dümbeleği olarak gören ve sahte yakınlık gösteren para canlısı insanların açmış olduğu gereksiz yerlerdir...
bayanların ve hatta artık erkeklerin; cilt bakımı, epilasyon, depilasyon, makyaj, manikür-pedikür, peeling (ciltteki ölü derileri yoketme işlemi), masaj, spor, zayıflama, saç bakımı, vücut bakımı gibi işlemleri yaptırdıkları merkezlerdir. halk eğitim merkezleri; çıraklık eğitim merkezleri, özel kurslar, meslek liseleri ve hatta lisans eğitimleri ile ülkemizde son yıllarda bu merkezleri işletecek ve eğitim verecek insanlar yetiştirilmeye başlanmıştır.
işletenlerin güzelleşmeye daha çok ihtiyacı olduğu yerlerdir...
çirkin, tipsiz ve düşük özgüveni bol olan kadınların ülkelerinde fazla sayıda vardır bunlardan.
güzellikler ile antalya konyaaltında bulunan güzellik merkezi ve salonunu ziyaret edebilirsiniz. epilasyon, cilt bakımı ve benzeri daha pek çok farklı hizmetten faydalanabilir, sizde bir güzellik olabilirsiniz. uzman ekibiyle beraber hizmet sunan güzellik salonunu ziyaret etmenizi öneririz.
https://guzellikler.net/
Kemer üstü buz lazer yaptırdığım yer. Hoş oldu tabi.
içlerinden bazıları gürcü mafyasının kara parasını aklamak için güzellik ve bakım merkezi adı altında faaliyet gösterir. yoksa dünün çulsuzları nerden bulacak o kadar doları? bunların çoğu kukla. ucu dışarıda. ihale bunların üstüne kaldı. e kadar olacak. bile bile bulaşmışlardır. kimse kimseye bu kadar parayı bedavaya transfer ettirmez. vermez. yakalansalar ne yazar, üç beş yıl yatar çıkarlar, ama para buhar olup uçmuştur. tahminim kirli paranın miktarı 500 milyon TL civarında. belkide daha fazla. çoğunluğu kumar ve uyuşturucu parasıdır. ne tahmin etsek bilemeyiz, doğrusunu Allah bilir..