bugün

sebebini tam olarak anlayamadığımız güzellik tanımlaması. güzellik tanımlamasını kendince anlamıs fakat ayrıntı ve gizlilik kavramlarına vakıf olamamıs bünyeler için hiçbirsey ifade etmeyen cümle.
ayrıntılarda birsürü güzelliğin saklandığını anlatmaya çalışan deyimdir.
bakmasını bilmeyi öğütleyen deyimdir.
genelde birşey yoktur. avuntudur, bir nevi züğürt tesellisi.
(bkz: evrensel güzellik ölçütleri)
güzellik içki şisesindedir. içki şisesi ayrıntı mıdır bilinmez. içince herşey, herkes güzeldir. ya da ben öyle olduğunu zannediyorum.
Her şeyi tüm kainatı yaratan Allahtır, her canlıda farklı bir güzellik vardır...Bir kızın içi çok güzeldir, kimi cıvıldayarak konuşur, kiminin gözlerine baktıgınıza denizlerde bulursunuz kendinizi, kimi narindir, kimi hanım hanımcık, kimi aklıyla büyüler, kiminin saçları harika dalgalanır rüzgarda...
içsel güzelliğin dikkatli bir inceleme ile farkedilebileceğini anlatandır.
benim en çok neremi seviyorsun sorusuna yüzünü, gözünü, 90 60 90 vucudunu cevaplarının dışında, * saçını toplayışını, kahkaha atarken başını geriye atışını gibi cevaplar vermektir.
güzelliği bir bakışta göremeyenler; yada gerçekte güzel olmayıp da avunanla riçin kullanılan deyimdir. (bkz: züğürt tesellisi)
seytan ayrintida gizlidir.
herkesin görebildiği 90-60-90 vücut ölçüsü ya da kara kaş, kara göz dışında yalnızca dikkatli bakanların görebildiği, insana keyif veren güzelliklerdir.
Sıradışıdır...
genellikle iç güzelliğin dışa yansımasıdır.
farketmek heyecan vericidir...birinin böyle bir ayrıntıyı fark etmesinin heyecanı ise bambaşka.
kendini özel hissetmektir.
güzele kırk günde doyulur, güzel huyluya kırk yılda doyulmaz
Ayrıntı dediğimiz insanın veya herhangi birşeyin içidir içindekini görmek emek ister sabır ister bunlar olmadan güzelliğe varılmaz.
güzellik, photoshop'da gizlidir.
Şeytandır o şeytan güzellik olsa duramazsın.