bugün

bazı erkeklerin bildiği üzere, güzel bir kız, herkesin ilgisinden dolayı iltifatları artık sıradan bulur ve ego malzemesi olarak algılar. bazı çakal kardeşlerimiz ise bu dediğim yolu kullanarak kızların bilinçaltına "acaba bu beni beğenmedi mi, ya herkes beğeniyo bu niye böyle dedi" sorusunu yerleştirir. bunu yaparken, kalp kırmadan ve abartıya kaçmadan oluşturulmuş iltifat zıttı sözler kullanılır. kız bilinçaltında ister istemez o erkeği tekrar edip duracağından erkeğe kafayı takması muhtemeldir, ve bir süre sonra erkeğin yanaşma denemeleri de büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır. örnek ego sarsıcı şözler:

"senin burnun mu büyük bana mı öyle geldi"
"saç tarzını beğenmiyorum daha iyi yapabilirsin"
(kız zayıfsa, etrafta geçen kızlar gösterilerek) "ya şunlara bak kadın dediğin biraz etli olmalı"

ben mi? evet bu işlerin uzmanıyım ama; terzi kendi söküğünü dikemez misali, kendim beceremem pek...
Gözlerin neden boş bakıyo bugun senin ? diye sorak kızın ego gardını düşürür.
Kızın karakterine bağlı olarak değişebilir. Eğer gerçekten özgüvenli, insanlar tarafından şişirilmemiş bir kız ise. Tutmaz.

Ama şu bilkentte okuyan, aslında çirkin olup, makyajla güzel olan, zengin kızlara karşı çok güzel işler.
çoğunlukla işe yarar. fakat egoyu sarsacak kişinin de ego sarsmaya yetecek bir tipe sahip olması en önemlisidir. ortalamanın altında yakışıklı ve konuşma kabiliyeti anlamında gerçekten muhabbeti acayip bunaltan adamlar egoyu nereden sarsarlarsa sarssınlar şansları yok. şansları olmamasının yanında göt olduklarıyla da kalırlar. eldeki verileri değerlendirip en doğru yolu seçmek önemlidir.
zaman zaman işe yarayan yöntemdir. çünkü kızın gözlerinin etrafında dolaşan aynı renkte tiplerden ayrılıp farkına varılmanızı sağlar. oradan sonra da kültür seviyesi, yakışıklılık, maddi durum vs gibi konular devreye girer. sadece ego sarsmak yetmez...