bugün

Çirkin olsalar bile güzel gülüşleriyle sempati toplayan kadınlardır, sıcak kanlılardır. Bunların bir de güzel olanları vardır. (bkz: Marlyn Monroe)
görsel
çok yara almış, içindeki çiçekleri soldurmamaya çalışıyordur ve/veya sizi de gülümsetecek kadınlardır. onları güzel sevin.
Dağda neden bağırılır?
Feleğe çatmak için..

Gerilir zorlu bir yay,
Cilveye batmak için..

Bunca şiir neden var güzel?
Gülen kadınlar için..
(bkz: audrey hepburn)
Dişleri güzel olan kadınlardır. Makyaj yapmayan buna gerek duymayan kendinin farkında , umrunda kimsenin olmadığı kadınlardır.
Gülerken dudaklarının bir yanı kıvrılır, ağızları genişçe açılır, burunlarıyla üst dudakları arasında kalan bölgede bir çizgicik, yanaklarında iki sıra gamze belirir, çeneleri hafifçe yukarı kalkar, omuzları arkaya atılır ve gözleri kısılır.

Böyle kıymetli kadınlardır.
Acısı büyük olan kadınla... şaka şaka* yok öle bi şey. sadece güzel gülen kadınlardır..
ya çok acılar yaşamıştır onu gizlemek için maskesi vardır suratında ya da onu gerçekten mutlu erkekler vardır hayatlarında..
şuh bir tebessüm insanın damarındaki kan akışını hissetmesini sağlar. bide gülerken gözler yuvalarında büyüyorsa neyse iyi akşamlar..
içten gülen kadınlardır.
Güldürdün artık şu kadınların yüzünü hain adamlar.
Güzel güldürenler olunca gülüşler güzelleşir.
Güzel her kadın güzel güler.
Onu güzel seven bir erkeğin gözlerine bakıyordur. insan herkese güzel gülmez, hak etmek lazım.
Her zaman derim; kadın, gülüyorsa güzeldir.

Suratsız kadının ölçüleri ne olursa olsun çöptür.
içten, samimi kadındır.
bi kadın güldüğünde elmacık kemikleri gözlerini kıstırıyorsa, o kadın güzeldir.
Mevsim bahara döner. Bu devirde güleni bulmak bile zorken, güzel güleni kaçırmamak lazım. Gerçi benim kriterim nefes alıp verebiliyor olması. Zamanla her şey olur.
Gerçek bir kadındır. Hele gözleri anlamlıysa dizlerinizin bağı çözülür. Kezolar anca kişner.
ilgi alanımdır.
Bana hep bunu diyorlar da bi bok olduğunu görmedim henüz.
acayip kıskandığım kadınlardır.
En sonunda yine de aldatılacak olan kadındır.
Sanki bilmiyoruz sizi aq?
-Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın ebru? Ebruu.. Değil melis. Ebru kuzenim ya valla. E sen de paranoyaklık yapıyorsun ama ceyda! Hass*ktir tamam gidiyorum elif.
“Güzel gülen kadınlar” yoktur. “Güzel gülen kadın” vardır o da insanın eşidir, sevgilisidir diyerek benim hanıma gönderme yaptığım başlıktır.
Güzel güzel kadınlar derin acıların sahibidirler. Gündüz canınıza neşe katar geceleri sabahlara kadar canı çıkana kadar ağlar.