bugün

içinde milyonlarca yara cevabını bulamadığjn sorular yüzündeki sahte gülümseme kimsenin seni anlamaması sikerim ulan hepiniz diyemeyip olmazlara meyilleniş.
intiharı kafasına koymuş kişilerin içinde bulunmadığı durum. yavrum, sen kafana intihar düşüncesini koymuş olsaydın şayet, seni ne gündüz paklar, ne de gece. kafana estiği vakit, bu işi eyleme dökerdin ve bunu sen eyleme döktükten sonra insanların haberi olurdu. yalandan burada melankoli kasmayın. gündüz gelen intihar etme isteğiymiş. "hassiktir götüm" diyorum sana.

yakın çevremde intihar eden üç kişi oldu. ve bu üç kişinin böyle elim bir girişimde bulunacağını kimse tahmin etmiyordu. intihar edecek kişi şov yapmaz, gece veya gündüz ayrımı yapmaz. çok boşsunuz, çok ergensiniz. sorsan derdini "ee 2000 lira borcum var, 5 yıllık manitam terk etti, annem ile babam kapışıyor" der. derdinizi sikeyim sizin.
Güneşten ileri gelen bir şey. Hayat sıkıyor be insanı.
Şu intihar da moda oldu şu sıra galiba, herkesin bir edesi var.

(bkz: sen ölmeyi bayılmak bildin galiba)
intihar, sadece Sabah işe giderken elimde kravat yatakta otururken halıya nedensizce mal gibi baktığımı fark ettiğimde düşündüğüm şey. Neden insanların büyük bir kısmı uyurken ben uyanıyorum isyanı. Sonra uykum açıldıkça yine dünyayı sevmeye devam ediyorum. Uyandıktan sonraki yirmi dakika içinde bir manyaklık yapmadıkça, günün devamı selamet halinde devam eder.
o öfkedir .
güncel Önemli Başlıklar