bugün

görsel

Resimdeki gibi maskeniz düştü, gerçi hiçbir zaman sizi doğru bilmedik ya sadece saf, sahte milliyetçi halkı kandırabildiniz.

Ki onlar da gerçeği görünce paşa paşa geri adım attı. Şimdi parti simgenizin maskesi düştü.

Attığınız molotoflarla yakıp, yıktığınız ormanlarımızı, ocağına ateş düşen sivil, asker yakınlarını unutmadık.

Zaten biz it oğlu it, orospu çocuklarını pkk sevicilerini, siyasi temsilci ve avukatlarını biliyorduk.
Ümit ediyorum ki doğu ve g. Doğudaki kürtler de bunu farketti.

Gerçi farketmezlerse de umrumda değil, onlara karşı zerre bir saygım olmaz. Onları da terörist sevici ilan eder, zerre güvenmem.

Ama şu kandil piclerinin kaçacak in kalmadı ya nihayet itleri ait olduğu yere bağlayabildik. Böyle demokrasi de olmaz ya, bütün itlerin ait olduğu yerde cehennemin dibine gitmesi ve daha huzurlu bir güne uyanmak dileğiyle iyi akşamlar.
Kk de eren erdem de sayısız haini de def edecek bu millet. Münafıkların sonu ölümdür. Chp nin de maskesi düştü, it, köpek birbirini ağırlar.
Yerler, içerler ama kendi kaplarına sıçarlar. Gün gelecek onlar da boku yiyecek.

Bekliyorum, güzel günler yakın...
Ümit ediyorum, kurtuluşumuz o gün olacak. Huzurlu bir gelecek yakın çok yakın..!