bugün

yüzde yüz doğru olandir. keşke sizde akilli insanlar olsaniz cahil gezici tayfasi.
taş atan afrika kabilelerini andıran gruptur.

takmıyoruz sizi efendim güzel güzel 5 taş oynayın siz. vatani zaten biz kurtarıyoruz üreterek, çalışarak siz eylem yapın belki kurtara bilirsiniz.

(bkz: kekolar)
davaları nedeniyle kullanılabilecek bir söz.. kendi kafanızdan bir sistem uydurdunuz, bu doğru dediniz ve onun peşinden gittiniz.. diyeceksin senin ki ne.. en azından ben ilah kabul ettiğim allah'ın davasını uyguluyorum.. ilah diyorum hani anlıyor musun??
Elhamdülillah komünistim diyen gerzekleri de vardır.
"hülooğcular", "göttünün gılıyem" diyenler pek dolu alimlerdir tabi!... gezicilerin büyük bir bölümünün eğitimli, kültürlü, saygın insanlar olmasını kıskanan göt kılları yine şizofrenik rüya alemlerinden yalan sıçmaya başladılar.
Para versen ruhunu değil götünü dahi satacak onursuz ibnelerin heyezanı.
buyuk kismi egitimli gorgulu degil baba parasi yiyen orospu cocuklaridir. ailelerinin onlar icin verdigi emegi piclik yaparak kullanirlar.
(bkz: Kahrolsun bazı şeyler)

Herifler ne için orada olduğunu bilmiyor lan.
Kültürünü saygın olmasını bilmem ama eğitimli oldukları belli, pavlov'un köpekleri sizi..
keşke geri dönüşüme yollama imkanımız olsa bunları, belki yol-su-elekrtik olarak geri dönerler de vatana millete bir faydaları olur.
Bir (bkz: hülooğ) değildir tabi.
Böyle salak saçma ithamları kaale almayacak kadar dolu insanlardır. Ki bu ve bunun gibi başlıkları açanlar örgütlenip bir şeyi protesto edemeyecek kadar "dolu" (!) insanlardır ya efendim.
beyinlerinin boş olmasından kaynaklıdır.
(bkz: halk TV izleyen insan zekası) buna denktir.
Protesto müslümana ters olduğu için (sizinkisi gibi sağa sola kudurmuşçasına saldırarak, esnafın camlarını indirerek vs.), yapamayacak kadar kadere razı, naif bir insan olduğu için olmasın sayın çok dolu(!) yazar. Sizde onur olsaydı, bir yandan Soma şehitlerini anarken(!) bir yandan da yanındaki kızı avuçlayan insanlarınız olmazdı. Siz haysiyetsiz insanlarsınız, ölü sevici vampirlersiniz. Polis katillerini destekleyen, sırtını sıvazlayan düşmanlarsınız sizler. Her türlü haltı yiyip utanmadan baskı var, diktatör diye ortalıkta şerefsizce dolanan kanıbozuklarsınız. Sizinle aynı havayı soluduğumuza, aynı tarihi paylaştığımıza utanır olduk be götverenler.
En azından savundukları, mücadele ettikleri bir davaları vardır, tepkilerini gösterirler. Göt kılı olmak doluluk olmuyor önce git bir ağda yaptır.
Savunduklari birsey olmamasi durumudur. Tek dertleri rte' dir...
sürekli genelleme yapmak zorunda olduğunu hissederek insanları kalıba koymak isteyenlerin söylemi. doğru bulmuyorum. bu söylem sadece insanları genelliyor, nasıl vatandaşını korumakla yükümlü olan polis vatandaşını silahıyla vurduğunda teşkilatını ne kadar temsil ediyorsa o kadar polisin canına kast edenler geziyi temsil eder.

genel hatlarıyla bugünün maaşlı ak-itlerin sözlükte yara kaşımasıdır. nasılsa onlar internete 50 tl lık girdiği için etkilenmezler.