bugün

Nokia 3310'dur efenim.
(bkz: nokia 3310)
(bkz: nokia 6600)
3210 ilk antensiz, kapakları değişebilen efsanelerdendir
ericsson 688.
yazarlara göre eski modellerdir. çünkü yeni modellerde çoğu iyidir ve seçecek bir çok telefon vardır. kolayı, işi geyiğe alıp takozları yazmaktır.
nokia 8310 başı çeker. 10 yıl oldu hala kankamdır. ne telefonlar geldi geçti onun yanından ama o tık etmedi. takvimi 2090 yılında sona eriyor. galiba torunuma bırakabileceğim bi telefonum var.
(bkz: panasonic gd 52)

- memo yazıyo bu tuşun üstünde bu ne?
+ sesini kaydediyo olm.
- ohaaa, vay amk.
A1018 (abin 18)
ablan 19.
ericson A1018. parmak kadar antene sahipti.
babamın ilk cep telefonudur kendisi. kardeşimle kavga ederdik şarja kim takacak diye.
(bkz: ericsson gh388)
matrix deki neo için özel tasarlanmış nokia 7110.
kayan kapak ve navigasyon topuyla 10 yıl öncesinin mükemmel telefonu.
nokia 3310. bütün insanlığın ortak noktasıdır neredeyse.
ericsson t10 rengarenk ve zarif cep telefonu.

kapakları değiştirilebiliyordu, arkasındaki mandalıyla cebine falan monte edilebiliyordu, bu sayede küçücük telefon asla düşmüyordu. yüklediğim dalin melodisiyle sevimliliğine sevimlilik katmıştım. küçücük ekranı her ne kadar mesaj yazmak için namüsait olsa da o telefon unutulmaz.
688 'dir. ismi yeter.
ericcson a1018 bildiğiniz yakın menzilli silah adam öldürmek için anteni bile yeterdi be...
ericsson 388 ilk efsanedir. ilk telefonum.
motorola cd930
star gazetesi 29 kupona vermişti.
3510i'dir.

piyasada olsa ve destek sağlansa hala kullanırım. başka hiçbir telefonu sevemedim.
(bkz: w810i)
telefon denir mi bilinmez ama i phone .
nokia 3310, 3210, 5110.
sony ericsson p800 vardı ben lisedeyken kocaman metalik mavi dokunmatik ekran bişiydi. ingilizce olduğundan pek kimse kurcalayamazdı.
olay yaratan cep telefonlarıdır. döneminin gençlerine, yaşlılarına acayip bir hava katar.
(bkz: samsung e250)
nokia 3310 herkezin elinde vardı sağlam telefondu bi arkadaşta vardı cebinden düştü üstünden araba geçti tekrar birleştirdik halai çalışıyordu sadece biraz ekranı çatlamıştı arkadaş uzun süre daha kullandı fakirlikti sanırım bunu yaptıran şimdi ıpone kullanıyor .cebinden düşürmemesini umuyorum.
ericsson 628, nokia 7110 matrix sağolsun.