bugün

komşularla sıfır politikanın etkisi ile turist sayısındaki azalmadır.
Normaldir. Insanlar can güvenliğinin olmadığı yere gelir mi? Ülkenin suriyden farkı yok mk.
Allah iyiliğinizi versin.

Turist olarak gelip bomba patlatıyorlar ya ayda birkaç kez.
komşular ile sıfır politika demedik sıfır komşulu politika dedik şeklinde açıklaması olan mevzudur. yüzde 38 iyiymiş gene bende yüzde 70 ler civarı bekliyordum. turist dediğimiz artık ölmeyi göze alıyorsa geliyor lan buraya yazıklar olsun bu hale getirenlere a dan z ye..
bir an önce şu giden arap turist sayısı da artsa iiiinşallaaaahhhh !
Geri kalan yüzdeyi suriyeliler mi karşıladı?
Ben deli gibi özlediğim memleketime bile gelmeye korkuyorum, siz turist diyorsunuz. Vatan millet için ölecek olsak ilk uçakla gelelim. Ama cinayetlerin baştaki basiretsiz ve onu destekçileri akçomarlar yüzünden olduğunu düşündükçe bo.unda boğul türkiye diyorum.
hala birilerinin geliyor olmasına şükredilmelidir. turistin gelmesi için bir sebep yok. özellikle paralı turist ülke sınırlarına girmez. gelenlerde her şey dahil paket programlarla üç kuruşa gelenler. onların da genelde bir faydası yok.
----'çhomar mod on'----

Olsun bizim multecilerimiz var, hemi de Müslümanlar.

Elin gavuru gelecek de nolacak sanki?

----'çhomar mod off'----
ben olsam bende gelmezdim. ülke; mülteciden, yan kesiciden, cinsi sapığından, dolandırcılardan, terör olaylarından, tecavüzcüden geçilmiyor. siz olsanız böyle bir ülkeye gelirmiydiniz.
güncel Önemli Başlıklar