bugün

Eskiden taksim piyasasında çeşitli barlarda çalan artık album çıkarmış bir grup.
yakında piyasaya çıkacak olan yeni albümleri gece yolcuları-2 de seninle bir dakikayı da seslendirmişler
neredeyse bır yıldır ıcımı tıtreten sarkıya ımzasını atmıs olan gurubun adı.. genclerden olusmakta olan bu gurup nedense orta yaslıymıs gıbı algılanıyor.. *

uyuyorum uyuyorum
gunler cabuk gecsın dıye..

kadehlere vuruyorum
acımı dındırsın dıye..

beklıyorum beklıyorum
bu sensızlık bıtsın dıye..

senı ozledıgım kadar
benı ozluyor musun?

sende ruyalarında benı goruyor musun
oyle zorkı ayrı kalmak
oyle dayanılmaz kı

unut benı sevgılım
ben unutmuyorum
uyduruk bi isme sahip olan grup. *
(bkz: nerdesin)
(bkz: unut beni)
(bkz: yaban gulu)
(bkz: seninle bir dakika)
ilk albümünde sarkilarinin sozleri 10 satırı gecmeyen sarkilara sahip olan grup
(bkz: gece yolculari 2)
tarzına ve piyasaya göre kaliteli sayılabilecek gruplardan biridir.
cıkıs parcalarının klibinde* grubun 5 uyesi de aynı arabaya binip, birbirlerine bakıp "seni ozledigim kadaar, beni ozluyor musun" "sen de ruyalarındaa, beni goruyor musun" diyerek komik bir goruntu olusturmus grup...
ayrılık psikolojisinde olan biri için dinlenebilecek,kendini en iyi sekilde ifade edebilmesini saglayan gruplardan biri..tavsiye edilmesi gereken grup
Stephen King'in bugüne kadar yazdığı en cüretkar korku öyküsü.
grup elemanları aletlerinde çok başarılıdır ve on satırla iki notayla bile çok güzel şarkılara imza atarlar. ayrıca melonik yapıları müthiştir kanımca.. yeni türkü tadını bize tattırabilen gruptur.
ali kırcanın sevişirken dinlediği grup. *
"yine gidiyorsun hiçbir şey bırakmadan
ve ben son kez bakıyorum ardından
eğer aşk buysa sevgi buysa istemiyorum "
yaptıkları şarkıların grup müziği olarak değerlendirilmesi oldukça güç olan bir grubun adı.keza bütünlükten uzak genel olarak icralar.gruptan daha çok iki kumsal gitaristine eşlik eden düğün orkestrası gibi çalmaktalar.

"sıradan ve bayıcı klişelerle bezeli bir şarkı yapalım ve bunu da aynı sıradanlık ve sıkıcılıkta çalalım"
yarışması düzenlense ve bu grup bu yarışmaya katılsa açık ara birinciliği kimselere kaptırmayacakları aşikardır.

bir an evvel çok çok ünlü olmaya özendikleri de çok belli oluyor röportajlarında.hiç hoş ve sıcak görünmüyor o nedenle bu durum.bunun yerine biraz daha enstrümanlarına çalışsalar ve daha iyi nasıl çalarız ile ilgili kaygılara yoğunlaşsalar daha yerinde olabilir.çok daha iyi müzisyenlerin çıkış fırsatı bulamadıklarını düşününce insanın içinin kararmasına neden oluyorlar.
Gündüz -muhtemelen klimasız bir arabası olduğu için sıcak sebebiyle- seyahat etmekten kaçınan kimseler.
tayyip erdogan'in, kizi esra'nin dugununde calinmasi icin bir parca siparis ettigi gruptur.
ölüm de var,yaban gülü, unut beni, nerdesin, hüzün gibi iyi şarkılara imza atmış olan gruptur.
trabzonspor için 40.yıl marşı besteleyen grup.
http://www.trabzonspor.or...PID=449&HaberID=36817
evimin karşısındaki marketin * * 10.yılı şerefine çağırdığı ve an itibariyle balkonda alkol eşliğinde şarkılarını dinlediğim gruptur.

(bkz: konser sonrası eve çağırsam gelirler mi acep)
modernize olmus ayna grubudur. ayna daha arabesktir, gece yolculari daha rock muzik yapmaya calismaktadir. yine de arabesk gerceginden kurtulamamislardir. zaten turkiye'de rock muzik yapiyoruz diyip arabeskten tamamen kurtulmus cok az isim vardir, kimse uzulmesin yani.
kaç albüm çıkardıklarını bilmiyorum fakat son albümleri mükemmeldir, öncekilere taş çıkaracak kadar güzeldir.her şarkısı ayrı bir dinlenilme gerektirir.
ilk piyasaya çıktıklarında hiç sevmememe rağmen sonradan kendilerini bana sevdirmeyi fazlasıyla başarmış bi gurup.
bekliyorum bekliyorum bu sensizlik geçsin dinsin bitsin... diyen güzel gruptur.
28.03.2008 cuma gunu dogu akdeniz universitesi turizm senligi son gununde sahne alicak grup.