bugün

Hüzünlendiren yazar.
Beni hüzünlendiren değerli yazar.
Nezaketi için teşekkür ettiğim sadece arkadaşlarından özel mesaj alan yazarımız.
Bir açık oy'a üç açık oy verip birini de favlayan yazar. Teşekkürler efenim yazarı.
oylamaya başladığı vakit, facebook'ta ardı arkası kesilmeyen candy crush bildirimleri gibi bildirim yağdıran yazar.
teşekkürler.
buralarda biraz siyah.
Deprem kızılıdır.
Takip mesafeme girmiş, takip ettiğim, takip edemeden duramadığım yazar.
Ayrıca gecenin rengi siyahtır.*
14 sayfa entrylerini okudum, geceye teslim olmak üzere olduğumdan bırakmak zorunda kaldım.
güzel yazıyor, sevdim. buradan selam olsun.
Seveni çok olan yazar.

Ben sevmiyorum hııhh*
Ex aşkımdır. Moderasyon silebilirsiniz bu yazarı*
Bir türlü anlaşamadığım, anlamadığım yazar, iyi insandır iyi yazardır takip ederim*
3 günlük deyip 1 ayı geçen Çaylaklık cezamı moderatörlere ulaştırmaya çalışan güzel yazar. Ceza olur da bir gün biterse özel mesajla ilk teşekkür edeceğim kişi. Sağlıcakla yazsın!

Edit: Neden olmasın?
Yalnizliga aliskin bir yazar.
Siyahtır.
Arkadaşı olmadığım için mesaj atamadığım yazar. Sağlık olsun ne diyim.
Kim bu. Tanıyo muyuz koçum hayırdır¿¿?
Beni sürekli açık oyladığı için teşekkür ettiğim mesaj alımı kapalı yazarımız.
kim ulan bu.
Elit bir yazar sanırsam.
gecenin karanlığında kaybolan insan. gecmiş olsun dileklerimizle.

edit: geçmiş olsun demek niye eksilenir ki?
geceyi kendine kamuflaj yapmış yazardır. neyi gizler bilinmez.
Entrylerimi açık ve seri oylamış yazar. Kendisinin 27 yaşında, gururlu, kendi halinde bir adamla alenen dalga geçtiğini düşünüyorum. Takip etmeyeceksen entrylerimi oylama, komik bulma. Eksile geç. Aradığın palyaço ben değilim.
insanlarla alay etmeyi, kendinizi kaf dağının zirvesinde görmeyi bırakın artık.
Nefret ediyorum sizin gibi kibirli, egoist, burnu havada, insanları küçümseyen ve onların kalbini, onuru düşünmeden dalga geçen insanlardan.
Allah sizi ıslah etsin ne diyim. Islah etsin...

Edit: hababam sınıfı ahmet mod off.
insanların pis olduğuna girdiği entryler ile alakalı bulan komik yazar.

Bak güzelim/yiğidim. Burda ben bir şekilde Troll entryler girerim. Gerçek hayatta bambaşka biri de olabilirim. Beğenmiyorsan kapı orda. Sen kimi nerden kovuyorsun.

Git demişsin bana. Dünkü çocuğa bak hele. Evet.
Böyle naif ve hoşgörülü bir yazarın, Nick altının hunharca kirletilmesini hiç hoş karşılamadığım yazar.
güncel Önemli Başlıklar