bugün

Gerek sözlükteki gerekse soysal medyadaki gaylar üzerinde yaptığım gozlemler neticesinde ulaştığım sonuctur. Kimse inkar edemez bu gerçeği.

Zeki cevik ve ahlaklı gençler böyle olmamali bence...

görsel

görsel

görsel
Reel hayattaki fiili gözlemlerini de işin içine katan yazar tespiti. "Yattım kalktım sordum kemalistim dedi"
cemil ipekçi örneği ile hemen çürütülebilecek iddiadır. hani "one minute" mevzusunda camdan dışarı bağırmış ya "işte benim başbakanım" diye, o mevzu.
cemil ipekçi ak partili olduğunu açıklamıştı. gaylerin çoğu kemalist midir bilmem ama cemil ipekçi ak partili... yani bu iddianın sahibi kendi topuğuna sıkmıştır biraz.
https://www.facebook.com/...Bireyleri/156339517906408

http://odatv.com/n.php?n=...r-orgutleniyor-1104141200
(bkz: akp li eşcinseller grubu ak lgbt)
"...zeki Müren’in lisede subay okulu mezunu olduğu ve Atatürk sevgisi, evine astığı tablolardan, Atatürk resimlerinden belli. Zaten Bodrum’da kaldığı bu müthiş manzaralı evi de TSK ve malını bağışlamış ve Mehmetçik Vakfı da müze haline getirmiş..."

kaynak:kaosgl.org
cemil ipekçi hariç.
bülent ersoy: "ATATÜRK'Ü ÇOK SEViYORUM"

Yaklaşan Cumhuriyet Bayramı'yla ilgili konuşan sahnelerin ağır topu bülent Ersoy, 'Ulu önderimiz Atatürk'ü çok seviyorum. Keşke ona şarkı söyleme imkanım olsaydı' dedi.

kaynak:hurhaber.com
Ac karnını doyurabilmek icin günlük 30tl harclık alacam diye bu memleketi kuran insanlara bok atmak ancak siz aktrollerin aklına gelirdi,aclıktan kafanız calısmaz olmus.
yobazların ahlakını bilmesek... (bkz: yobazların ahlakı)
bu tespitten mustafa kemal düşmanı ak gençlerin hepsinin pasif yada lezbiyen olduğunu anlıyoruz demektir.
araplardaki gay fazlalığından ve türkiyede' ki tarikatlardaki gizli oğlancılıktan bir haber olan yazar beyanı.
bir de şöyle bir gerçeği akıllara getirmiştir: homofobik olan insanlarda o korktuklara şeye gizli bir sempati duyarlar.

not: gay değilim ama homofobik de değilim. gay arkadaşlarım da oldu ki sohbetleri gerçekten çok iyidir.
dünyanın en gerizekalı ve aptalca yapılmış tespitidir. kafasını böyle şeylerle doldurup yorduğu için kendilerine acımaktayım.
ecdatlarını tanımazdan gelen yobazların sıçmığıdır.

malum, yobaz isyanları bastırıldıktan sonra ilk ciddi yobaz eylemleri atamızın büstlerinin kırılmasıyla başlamıştı. peki büstleri kırdıran yobaz başı kimdi? işte hikayesi:

http://www.sozcu.com.tr/2...dil/ataturk-bustu-621277/

karısı tarafından oğlanla basılan bir şerefsiz işte... keza hemen hemen her akp mitinginde boy gösteren ak-lgbt'lileri de hatırlatırım...
Kimi destekleselerdi? Dincileri mi tabiki özgürlüğü savunan Atatürk'ü.
kemalist olmakla ilgili değil bu, mal hayvan geri zekalıların anlamadığı,

bu şununla alakalı, bazı siyasi görüşlerin veya dini, hitap ettiği kitleler vardır diyelim yada daha özgürlükçü olan, azınlığı kapsayan görüşler vardır. burada bu insanların gidip kendisine nefret kusan bir görüşü desteklemesi saçma olur.

kemalistler kim ne derse desin bu ülkenin elit insanlarıdır, daha özgürlükçü ve ileri görüşlüdür. şimdi bu tür bir düşünceye mi adam destek verecek, yoksa bunları gördüğü yerde asacak olanların görüşüne mi destek verecek?

mesela, hdp' nin son zamanlarda eşcinsellere karşı yürüttüğü kampanya yada onların yanında yer alması bu kişilerin sempatisini kazanır. bu böyledir yani, şimdi bazı andavallar hdp' de eşcinseldir der ama mal işte ne anlatacaksın.

bu düşünceyle alakalı bir durumdur, seni hor görmeyenleri desteklersin.
Kemalistler bu ülkenin "elit" insanları falan değildirler. Kendi çapında "özgürlük" ve "ilericilik"ten bahseden, köksüz kozmopolitanlardır. Atatürkçülük ile sadece isim benzerliği taşırlar, ama şu ana kadar hem milliyetçilik, hem özgürlük, hem de ilericilik anlayışları ya tamamen samimiyetsiz, ya da oradan buradan aldıkları anlayışlarla bezenmiştir.
Atatürk'ün bu gibi toplum içinde çıkıntılık yapan kimselere tahammülü hiç bir zaman olmamıştır, biz gerçek Atatürkçülerin de yoktur.
Kemalist arkadaşlar elbette bunları destekleyebilirler, ama sonuçta bu tip marjinal ve çıkıntı kesimlere hitap etmekten başka çareleri de yok Çok sevdiklerinden değil.
gaylerin cogu kemalist olabilir ama ibnelerin hepsi akp'li. bunu kol gibi girdigi halde akp demelerinden anlayabilirsiniz. şaka bir yana çok akp ibne düzdüm.
güncel Önemli Başlıklar