bugün

Kendisine ve ölüye saygısızlık etmek istemem ama ülkücü bireyler berkin Elvan için ekmek almaya gitmiyor du su testisi şu yolunda , kırıldı dediler.

valla kusura kalmayin buda su testisi su yolunda kırıldı meselesi.
hemde resmen alanen, elinde sopa ile ekmek almaya yada derse gitmiyor du heralde bu şahıs.

nefsi müdafaa kapsamına girer , birde bel üstü darbe olmadığı için öldürmeye teşebbüse de girmez.

olan bu mitleştirmenin anlamı yok , rutin bir sağ sol kavgası .
Kahraman falan yok ortada.
görüntülerden pek bir şey anlamadım, sanırım o grup ülkücü gençler oluyor.

pek de önemi yok açıkçası.

kim olursa olsun ölüye saygısızlık hoş değil.
Fırat çakıroğlu'nu kendi arkadaşlarının bıçaklayıp ölüme terk ettiğini de söylemişlerdi bazıları.

Görüntüler açıkçası hiç bir şeyi kanıtlar nitelikte değil.
Bu görüntüler o' nun vatan haini şerefsizler tarafından şehit edildiği gerçeğini değiştirmez.

Fırat Çakıroğlu Kürt terörünün şehit ettiği insanlardan sadece bir tanesidir.

Edit. Bazıları ısrarla "sol görüşlü" (!) öğrencilerle kavga ederken ölmüştür demiş, ne sol görüşü kardeşim adamlar bildiğin PKK lı, kimse bu bölücüleri kamufle etmeye çalışmasın.
Öyle ölen herkese şehit sıfatı vermek doğru değil ama bu çocuk PKK lı bölücü pezevenklerle mücadele ederken öldüğü için şehittir.
sopayla giderken sopalanma hadisesi. su testisi su yolunda kırılmış. ülkücüler daha çok garibana çökmeyi sever ama bu sever dengine çatıp, boylarının ölçüsünü almışlar.
PKK'lı orospu çocukları tarafından şehit edildiği gerçeğini değiştirmeyen görüntülerdir. ruhu şad olsun.
K*rt piçlerinin katil olduklarını unuttuğu görüntülerdir.
hala ölünün arkasından konuşup siyaset yapanları gösteren görüntülerdir.
ulan e gerizekalı cahiller. ülkücüymüş solcuymuş. ulan kaç kitap okudunuz? ne biliyorsunuz ne bildiniz de düşünceleriniz uğruna ölüp öldürüyorsunuz?

emin olun sizin gibi cahiller oldukça birileri öyle güzel dolduruyorki cebini. solcuymuş. ülkücüymüş? ulan bu devirde solcu da ülkücü de kalmadı. her zaman kapital demokratik ve anti milliyetçi bir düzen kalacak bu devirden sonra. sizi romantik sersemler.
Ülkemde ülkücü ya da solcuyu geçtim. bunun için biri öldüren hiç bir bok değildir...
kurtcuğun başını küçükken ezmişler. nefsi müdafaa sayılır. elinde gül dalı yokmuş sonuçta.
Haklı veya haksız bir tarafın olmadığı görüntülerdir.
Solcuyum fakat olayi ilk duydugumda kalpten uzulmustum cunku kimse oldurulmeyi hak etmez oturdugu yerden para basan siyasiler yuzunden bizim gencligimiz yanmasin artik.
Ne kadar cahil dolu bir ülke. Birde üniversite okuyor bu insanlar. Siz düşünün yoldaki adam napar. ilk fırsatta kaçın bu ülkeden valla. Ben öyle yapacağım durumudur.
Donuz butonunu kullanacağımız vatan haini yazarları buradan belirleyiniz.
Artık durumun sağ sol davasından daha öte olduğunu anlamalıyız. oradaki sağcı solcu kavgası değil PKK-Türk çatışması olmuştur. Hani bir şair demişti: "zorbanın biri gelip kardeşinizi öldürüyor. Nasıl olsa bana dokunmaz diye ses cıkarmıyorsunuz. iyi bok yiyorsunuz."
Hayır, iş şundan ibaret ki, solcular her daim olduğu gibi bir şeyleri çarptımaya başvurmaktalar yine. Önceden Fatih reisi kendi arkadaşlarının öldürdüğünü iddia etmişlerdi. Bu iftira tutmadı. Şimdi ise işi "nefsi müdafaa" olayına çekmeye çalışıyorlar.
Sonuçta zaten şu son asker ve polis ölümleri ile beraber Türk milletinin tahammülü artık kalmadı. Bu görüntülerin bugün yayınlanma amacı, yine solcuları, PKK'lıları ve PKK yandaşlarını temize çıkarmaktır.
bazılarınızın söylediği gibi solcuların değil yurtsever devrimci gençlik hareketinin (bkz: ydg-h) katlettiği ülkücü öğrencidir.
hümanist görünümlü katiller nasılda kendini belli ediyor.
sizin teröristler gibi leş değil, şehit olmuştur kendisi. ege kampüsünü kandile çevirmeye çalışan p.çler yüzünden ölmüş asil bir vatan evladıdır.
kim kime dum duma .
videoda ölen insan göremeyen tek kişi ben miyim ?
Berkin elvan olayının sağ tarafta gerçekleşmişi.
Şehidimin anca arkasından konuşabilen vatan haini teröristler gelmiş yine . Bu görüntüler sizi aklamaz orospu çocukları. Intikam istiyoruz intikam alacağız son laflarınızı söyleyin !
(bkz: unutursak suratımıza tükür)
(bkz: gebermek)