bugün

╰☆╮ yazarıdır. böyle çabalara gerek yok azizim. farkını entrylerinde görmek dileğiyle.
Bir yazar

╰☆╮

Ha işte o var ya anladın sen onu yorma bizi kendin hallet.
Amoralist filozof olduğunu anlamayan var mı?

Tekrar hoşgeldin sefkilim.
Heidegger ile yaptığı asya tatilinden sonra nickini değiştiren yazar.
görsel
Neredeydin ay yüzlüm?

Geri dönerek Sözlükteki erkek başına düşen meme gramajını tekrar 2 hanelilere çıkartan taş hatun.
amoralist dönüş yapmış, hoşgelmiş yazar.
amoralist filozof olduğunu öğrenince donuza eklediğim yazar. saygılar...
Kızları etkilemek için sanki filozofmuş gibi takılan egoist kibirli genç Troll.
Bunun entry'lerini okuyucanıza gidin yaz babam yaz'ın entry'lerini okuyun.
Hem daha zeki, hem daha felsefik, hem de daha mantıklıdır.
Ayrıca Caps'leri de iğrenç.
Onu gördüğümden beri dikkatimi çekmiştir,üstünde siyah bi pardüse yuvarlak lennon gözlükleri falan bende mason olduğu etkisini uyandırıyor hele de yanında bi arkadaşı görseniz tipini kesin satanist dersiniz her neyse ben bu kamille aynı fakültede okuyorum kendisini tanımıyorum bi gün aynı otobüse bindik ve bu sözlükte yazar olduğunu anladım ama ismine bakamamıştım şimdi buldum.izleniyosun friedrich dikkat et.
karıysa yürüyelim.
Kendisine ilişkin kafalardaki soru işaretlerini yok etmek adına sesli yanıt vermiş olan yazar.

Buyrun;

https://clyp.it/143tigqh
evet ciddiye almayı bu adamı.
yazdıklarını hiç okumadım. mesela bu: (bkz: anın görüntüsü/#32161524)

ama bi ara zaman ayırıp okuyacağım.

şimdilik olaya şu şekilde bakıyorum; http://www.ohadiyorumm.co...13/11/Bu-neyin-kafası.jpg
roma tarihinin bana öğrettiği bir şey varsa o da adı marcus olandan korkmaktır. bir feylesof ise daha da fazla...

ayrıca neden 14:32? 1432 fatih'in doğum yılı. dedim başka bir şey mi var? yok...
Sözlüğümüzün entelpipisinden sonra en güzel hatunudur. Lütfen.
Sözlükteki hdp li aydın elit filozof kişisi.

Düşünceleri ve fikirleri hdp li gençlere rehber olacak, önlerini aydınlatacaktır.
Geceleri felsefe sohbetleri yaptığımız yazar. Keşki o niçe dingilinden isim almasaydı ya da umarım başkası da vardır da aynı isimle ben yanılıyorumdur.
Nickindeki "friedrich" nietzsche'nin friedrich'i değildir. Marcus, roma'daki marcus Anthonius'un marcus'undan esinlenilmiş ve allofron ise eski yunanca "başka türlü, farklı düşünen" anlamına gelen kelimedir.

Ayrıca pappa, sevgi ve saygılarımla...
tanım : Alman kökenli Fransiz ismi olan bir yazar.
Böyle ismin varsa ünlü olacan birader.
felsefe ilgileniyorum ayakları, sizli bizli kibar konuşmalar falan... hala bunlarla kız düşürülüyo mu ya? bu abazanlar neden kendini hiç geliştirmiyor friedpich bey?
görsel
Kusura bakmasın ama mizahı bokum gibi yazar.
Her ne değin atıl ve âtih olsa da avâlîye dahil yazar. Muayyen bir mizah anlayışına sahip olmadığımdan mütevellit eleştiri sahibi yazar haklı olabilir. Ayrıca aklım mahzuf olduğu için sezgimle meczubum.
(bkz: ölünce mezar taşına yazdıracağın cümle/#32225040)

tercümesi,

" yoktum, oldum, ben aslında yoğum, emaan olmasak da olur kimin umrunda? "

(bkz: epikouros)
(#32234181)

bu tavrını bir hayat felsefesi haline getirmesini tavsiye ettiğim yazar.