bugün

low adlı şarkıyı t pain ile birlikte söyleyen rapper gibi bir şey değil bildiğin rapper'dır.. mail on sunday albümü timbaland prodüktörlüğünde müzik marketlerde yerini almıştır.. (bu ne lan number one gelişmeler gibi konuşuyorum)
timbaland'la beraber söylediği elevator ile will i am ve fergie'nin eşlik ettiği in the ayer, sağlam şarkılarıdır..
timbaland ile söylediği elevator şarkısı müthişe yakın olup sesi nelly'in ki gibi orkestrayı andırmaktadır.
right round adlı güzel, eğlenceli şarkının sahibi.
flo rida bütün rapperlara koyacak kadar yetenekli sayılan bir elemandır. çıkışlarından belli olsa gerek. bir yerde in the ayer, diğer yerde right round. onlardan önce de elevator.
lady gaga ile starstruck adlı müzik eserinde sanat güçlerini birleştirerek icra etmiş şarkıcı insanı. ayrıca right around adlı şarkısı da listelerde boy göstermektedir.
bütün şarkılarında mutlaka konuk bir şarkıcı bulunduran rapper. bir de ismi flo rayda diye okunuyormuş. low, in the ayer, right round gibi süper hitler çıkarmıştır. takipteyiz.
sugar isimli pek bi sugar şarkıları vardır. otobanda iyi gidiyor efenim. gerçi eiffel 65 ten blue ile aynı ritme sahiptir. hatta blue nun çakmasıdır. fakat flo rida makaslara, gir çıklara sugar daha iyi eşlik ediyor. *
altıncı nesil yazar.

ayrıca;
(bkz: florida)
istanbulda geçtiğimiz pazar günü canlı performans sergileyen ultra kaslı, sırtı komple dövmeli siyahi şarkıcı.
sugar, starstruck, low, oh hot damn gibi hareketli şarkıları olan amerikalı siyahi şarkıcı.
edit:oh hot damn gerçek ismi in the ayermiş. *teşekkürler**
amerikan siyahi rap şarkıcısı. fiziksel özellikleri açısından bizim 50' nin biraz spora ara vermiş hali. roots ve özellikle right round şarkısı inanılmaz dinlenilesidir. şiddet içeren öğelerle tavsiye edilir. dinlemeyen işkence görür. right round şarkısında ki hatun kişinin sesi tarif edilemeyecek derecede tatlı, şirin, sexy, atraktif, çekici, hoş, vb. vb. (bilimum güzel sıfatlar)' dır. resmen insanı zevk alemlerine gark eylettiriyo dostlar... dinleyin...

(bkz: right round)

edit: bak bi daha başa sardım şarkıyı o kadar güzel yani...

edit nambır tuu: şarkıda ki hatunun sesi bizim 29 luk taş ingilizceci nin sesine acayip benziyo yazıcaktım unuttum. çok güzel kadındır kendisi bugün dersimiz vardı hatta yazılı yaptı saolsun...
dinlenesi şarkıları olan sanatçıdır.
hakkında entry girilen yazar *
hoşgelmiş.
in the ayer ile kendini tüm dünyaya tanıtıp, right round ile sevdirip, sugar ile dinlenesi adam.*
(bkz: low) t-pain ile birlikte.
(bkz: be on you) ne-yo ile birlikte.
(bkz: available) akon ile birlikte.
low, right round ve sugar şarkıları favorim olan şarkıcıdır.
(bkz: low)
(bkz: in the ayer)
(bkz: right round)
(bkz: sugar)
(bkz: club can t handle me)
(bkz: turn around)
(bkz: starstruck)
bir kaç gündür keşfettiğim müthiş şarkısı - good feeling.
good feeling şarkısının klibiyle beni benden almış şarkıcı.
good feeling parçasının klibindeki süslü motorunu tron efsanesi adlı filmdeki motorlara benzettiğimdir.
kral adamdır. floridayı çok sevdiğinden mütevelli kendine sevdiği şehrin ismini vermiş afro amerikalı müzik kişisidir.
Good feeling klibi harika olan , dinlediğim tek rapci. Böyle bi tatlı , garip sevimli bi adam. ailecek görüşürüz pardon dinliyoruz. Sona doğru zenci küçük bi çocuk çıkıyor sonra arkadan hepsi koşarak geliyor ya : bittim !
Piyasaya çıktığı ilk günden beri dinliyorum. Cok sıkı hayraniyim diyecegim ama daha ote birseyim. Kardes gibi. Gercek adi tramar dillard'dır. 31 yasindadir. Kız kardesi öldükten sonra kendini tamamen müziğe vermiştir. Müziğini kendisi sokakta insanlara tanıtarak başlamıştır ve bunu yaparken günlerce sokakta yattığı olmuştur. Su an tartışmasız dunyanın en iyisi. Gunumun minimum 5 saati bu adamı dinleyerek geçiyor. Romantik yönünü görmek come with me şarkısını dinleyin. Bu adamda her yol var.
Pitbull gibi nefret edip de son şarkısına elimde olmadan bayıldığım şarkıcı. Ya bende kötüye doğru bir değişim var ya da adamlar son zamanlarda işlerini biraz daha ciddiye alıp, düzgün müzik yapmaya başladılar. Bayan vokalist Sia'nın harikulade yorumu ve armonilerin dehşet uyumu da yadsınmaz yani, yoksa Flo Rida'nın yorumunda yine bir numara yok.

Wild ones sözlük için gelsin:

http://www.youtube.com/wa...uHRNs&feature=related
bilmiyorum nedense bana duz rapper gibi gelmiyor bu adam . good feeling ve wild ones ' tan sonra whistle da son albümün hitlerinden olur bence
Whistle şarkısı yaza damgasını vuracaktır ayrıca bu adamın klipleri harika oluyo kaç kere izlesen bıkmazsın gibi.
(bkz: flo mu rida)