bugün

fiba holding'in bankacılık sektöründe devam edeceği yeni bankasının ismi. *
fibabanka
hüsnü özyeğin'in isim koyma konusunda ne kadar başarısız biri olduğunu gösteren yeni bankası. fibabanka ne oğlum.
türkiyenin 48.bankası olmak isteyen,hüsnü özyeğinin deyimiyle paranıza ,işinize bilginin gücünü katmak için hazır olan yakında açılacak bankadır.
bugün yoldan geçerken yeni açılan kazasker şubelerine uğradığım ve müşteri memnuniyetsizliği konusunda garanti bankasını aratmayacağını düşündüğüm yer. sanki onlar müşteri ben zorla onlara bişey satmaya çalışıyormuş gibi hissettim kendimi. yazık diyorum aldığınız maaşlarada sizi oraya getirenlerinde aklından şüphe ediyorum.
eski adı Millenium Bank olan banka. Hüsmü M. Özyeğin tarafından satın alınıp adı fibabanka olarak değiştirildi. çok kısa bir sürede bir sürü şube açmayı başardı.
Bank asya kapandıktan sonra yönlendirilen banka sessiz sakin bankamızdır.
Reklamlarda denk gelinen, aha yeni bir banka daha varmış dedirten bankadır.

- maaşını bize yönlendiren emeklilere 500 TL veriyoruz.

Dedi.

Herkesin gözü emeklinin maaşında amk*
şu an en yüksek oranlı hoş geldin faizi veren bankadır. öğrenci harçlığımdan biriktirdiğim cüzi bir miktar var. değerlendirmek için araştırdığım banka aynı zamanda. çalışan varsa yeşillendirsin.

not: aktifbank'ı bankadan saymıyorum.
Finansbankı yunanlara değerinin üstünde satıp kekleyen hüsnü beyin sonraki girişimi. Akıllı adam.
ilk defa çalışmak zorunda kaldım kendileriyle. daha ilk aşamada güvenimi zedelediler. rahatsız olduğum konu için aradığımda ilk başta ilgilenmediler bile, şikayetimi daha keskin bildirdikten sonra sağ olsunlar arayıp daha çok ilgilendiler ama iş işten geçti, güven bir kere kaybolunca iş işten geçiyor. bir daha bankamatiklerinin bile önünden geçmem. tavsiye etmem.
ANTALYA'nın Serik ilçesindeki 5 yıldızlı Vera Mare Resort Otel icra sonucu yapılan ihaleyle 89 milyon 551 bin liraya satın alan banka.

http://www.hurriyet.com.t..._campaign=ekonomi_xmlfeed
Bedavaya kurulu otel almışlar.
Millenium Bank, 2010’da hüsnü Özyeğin’e bağlı Fiba Grup tarafından alındı, adı Fibabanka oldu.

#banka
kredi borçlarını bu ay ertelemiştir.