bugün

listedeki bi arkadaşımın kaç gündür buradan bi şeyler paylaştığı benimde lan nedir acaba diyerekten bi göz gezdireyim dediğim fan sayfası. lan dedim bu kadar üyesi var acaba ne çeşit insanlar vardır. bakmaz olaydım, bu ne cahillik, ne yobazlık. allah tepenizden baksın hepinize. bu kadar cahil insanlar olursa bu ülkede normaldir tabi bu ülkenin durumu.

ahanda linki, çok komik lan; http://www.facebook.com/p...wall&viewas=541421536

anam gönderdikleri videolara bakayım dedim, zamanında başıma bir iş gelmeyecekse atatürk'ü sevmiyorum kızlarının videosu var, karşıdaki kız cevap verememiş, teklemiş falan,düşünün artık neler dediğini. efenim yorumlara bakalım;

--Ancak Öküzün Trene Baktığı Gibi Kaldı.Aklı Sıra Çağdaş Olacak
Millet Bi Taraflarını Açmayı Çağdaşlık Zannediyor.--

--allah büyüktür... başörtüyü yasak edebilirler merak ediyorum yasak edenler rabbime ne cevap verecekler...yazık .. başörtümüze ne olursa olsun canı gönülden sarılıyoruz..düşüne biliyormusunuz rabbim bir meyveyi bile kabuksuz yaratmamış nasıl olurda insan oğlu kabuğunu soyuyo .bizi een güzel şekilde yaratan rabbimize hamdu senelar olsun.....--

--ayy manyak bunlar ya rezilliktn başka bişe deil:)sadace gülebilyrym bu şahıslara..daha dinle vicdan özgürlügün açıklamyı bilmio gelmiş oraya süs bebek gibi knşyyoo..--

allah aşkına yorumlara bakın. biri baş örtüsünü ne ile bağdaştırmış, diğeri yazmayı bilmiyor ki videodaki baş örtülü kızda okey, taam mı gibi cümleler kuruyordu.

güzel kardeşlerim, siz savunduğunuz şeyi savunmuyorsunuz ki, amacınız bok atmak, yok rezilliğe bak, bok püsur. bakın bu facebook gavur yapımı, girmeyin şöyle sitelere, günah, yapmayın. öyle fotoğraflarınız falan sergilemeyin, bakıp bakıp osbir çekenler olur ona göre. bunları düşünüp yapmamanız gerekiyo..

ne kadar angut var bu ülkede...
zikir çeken papağan videosunun altına;
- Helal olsun insanların yapamadığını yapıyor, yazabilecek potansiyele sahip üyelerin kurduğu grup.
hani grup günahtı?
an itibariyle 8643 tane üyesi vardır. ha maaşallah.
arkadaşların türkçeleri çok geride.

--Allahute ela--
--ezan sız kuran sız imamn sız--
--tüm müslüman lara--
çok değişik bir grup...
insanlık'ı, iman'ı ve özellikle kendilerini kabuklu yemişlerle bir tutan zihniyetleri barındıran grup.
güncel Önemli Başlıklar