bugün

Aldirsan ayri bi sorun, dogursan büyütsen ayri bir sorun. Ama asil sorunu en basta yapmissin farkina var. Mutlu degilsen kocandan ayril tüm sorunlarina cözüm bul.
Eşini kürtajla aldır.
Mesele günah olması değil. Olayın ciddiyetini kavra silik.
hazır hamile kalmışken iyice vurdur. evet.
1 nisanın bile paklayamacağı vukuat.
evdeki bütün aynaları kır.
ilk önce boşan da.
kocası da başka birini hamile bırakmıştır sıkıntı yok bence.
ses etme.
Hayat ne getirir bilemeyiz. Ben öyle şeyler yaşadım ki artık hiç kimseyi yargilayamiyorum. Bu arada erkeğim yanlış da anlaşılmasın.
Ancak dediğim gibi kalbini açıp da baktın mi? Hayır. O nedenle her lafı kolayına söylemek doğru olmaz. Ayrıca Evet kimse de o kadının kocasının yerinde olmak istemez her ne olursa olsun.
o da evli ise bosansin senle evlensin cocuk erkekse.
elini sok ve çek çıkart.
kadınları tanımayan gerizekalı sözlük yazarlarının altına saçmaladığı başlıklardan biri.
http://www.youtube.com/watch?v=cXAxdY_hXcw
eğer söylerse kocası olarak karınızı hamile bırakan piçin ocağını söndürebilirsiniz.
https://i.ytimg.com/vi/YR1Tg-rPGDc/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/bFoborexAGI/maxresdefault.jpg
olabilir. kimlerin ne ne günahları var, ziktir et, icabında boşanırsın olur biter. öyle çok da uzatılacak bir konu diiil yani.dersin ki kocana, sen beni iyi zikemediğin sağlam bi herif buldum güzel vurdurdum,hamile kaldım kusura bakma, bundan sonra benim avukatımla görüşeceksin...

olur biter, zaten böyle şeyler normalde bu şekilde olur - ki böyle şeyler bu sözlükte yazan sazankafa ergen sözlük yazarlarının sandığından daha sık olur.

öyle giderim kafasına sıkarım ikisini de vururum muhabbeti falan, zikindirik muhabbet- öncelikle şunu bilceksin, kadın, senden memnunsa gidip başkasıyla vuruşmaz, sen kadına orospu demeden önce kendi zikin güzel kalkıyo mu, iyi zikebiliyo musun, onu bi sınava alcaksın...sen karını güzel zikebiliyosan sorun yoktur, ama zikemiyosan, bunu sana ya söyler - der ki kardeşim ben beni daha iyi ziken bi adama ihtiyaç duyuyorum sen öyle birisi diilsin- sen kendiliğinnden dersin, iyi öyleyse git vuruş diye,. ya da bunu gizli yapar....

durum bundan ibarettir. kadınlar yüzde 99 bir erkeğe bağlanırlar, ve eğer adam seks konusunda iyiyse onunla da kalırlar. ama eğer adamda kadının hoşuna gitmeyen birşey varsa, kadın bunu konu eder, bu kkonuşulur. konuşulmasına rağmen kadın bi gelişme görmemişse, diger başkasıyla zikişir, öncesinde zikişmez. hiçbi kadın meslek olarak orospuluk yapmıyorsa, başka erkeklerle - varsa bile çok çok nadirdir- değişik değişik erkeklerle yatmaz.

böyle bişey olduysa bu konunun mutlaka gayet sağlam bir önhikayesi vardır.

seninle beraberken sana aşıkken bir kadın eğer sen onu iyi zikebiliyosan, gidip başka bi adamla yatmaz, avrupada kaç kadınla yattıysam- ben almanyada yaşıyorum- bütün kadınlarda -türk alman ispanyol fransız- bir beyaz atlı prens takıntısı gerçekten vardır. eğer bir problem varsa, bunu beyaz atlı prensle konuşurlar. yapamadıgını görmeleri gerekir.

böyle bişey öyle kolay kolay olmaz.
mesela önce boşanmalısın. yazık adama da.
görsel
ulkeden kac bence yoksa dikkaet et. kendibe
doğurup başka birine vermelisin.
mahalle baskısı olan ülkelerde normal bi durum.

boşansa herhalde parasız kalacak, boşanmasa hayatı boyunca bi yalanla yaşamak zorunda kalacak. kürtaj olmak istemiyosa,çocuğu doğurmak istiyosa, gidecek annesine bu durumu anlatacak- diycem ama türkiye´de öyle bi durumda da öldürürler adamı. adı namus temizlemek olur, senin katilin ceza bile almaz.

demek ki en iyisi yalanla yaşıycaksın, bi punduna getirirsen, arada bir thy sao paolo´ya rio´ya falan hatırı sayılır indirimler yapıyo, o biletlerden bi tane ediip kaçcaksın ordan.

seni zorla başkasıyla evlendirerek hayatını zikmişler senin. ziktir et durma o ülkede.

tekrar edelim, böyle aileler, eğer onlara dürüstçe olayı anlatırsan, cidden seni öldürürler. üstelik bi de mahalle helal olsun adam namusunu temizledi, der, ceza bile almaz katilin.

bu durum seni, dürüst olmamaya zorlayan bir durum. yaşamak istiyosan, dürüst olmayacaksın. geri kalmış bir toplumda, yaşayabilmek, hayatta kalabilmek için, en dramatik olmayan şıkkı seçeceksin. yalan söyleyeceksin !!!

kız polise gitti almanya´da da "babam beni öldürmek istiyo" dedi, polis derhal koruma verdi. yanına hiçbir erkeğin yaklaşmaması, tedbirini getirdiler, n´oldu?....babası kadın kılığına girdi, kızını öldürmek için, korumaları atlattı ve kızın boğazını kesti bıçakla, büyük olaydı bu almanya´da oldukça uzun bir süre....

böyle bişey olmasını istemiyorsan, gözünü kırpmadan yalan söyliyceksin.
Bir sey yapmayacan, ne yapacaksin? Kocana yedirirsin cocuk senin diye, ehehehe.
Ailecek müge anlı'ya çıkın.
Trollse komik değil gerçekse hiçde komik değil.
Ruhu/bedeni o...spu tabirini sonuna kadar hakeden hatun kişisidir.
Bunu ne kocasına ne edki sevgilisine ve de en önmelisi o çocuğa yapmaya hakkı yoktur.
inancı nedir bilmem ama yatacak yerinin pek olacağını düşünmüyorum.
Islah olsun.