bugün

günahkardır.
namussuzdur.
He seks cinsel bir şey mi değilmiş.
Bana göre fahişe dir. Ama çoğu laik, ateist kişilere göre özgür kızdır, ihtiyacını gideriyordur, hayatın anlamını yaşıyordur.
Cinsel olmayan seks yapmalıdır bence katılıyorum!!!
ileride evleneceği kocasını nasıl memnun edeceğini
öğrenmeye çalışmış kızdır.

bunu da sırf silik yememek için, tanım olsun diye yazdım.
şimdi gelelim asıl diyeceğime.

oğlum siz manyak mısınız lan!
biri cinsel vajina der biri cinsel seks der.

ismail güldüren çıkmış yine meydana!
normal seks yapsa kabul demekki cinsel olumca sorun.
Cinsel seks nedir ya bu nedir arkadaş.
evlenince de farklı bir şey yapmayacak kızdır.
Ayıp ayıp.
yollu derler.
Normal seks tamam da cinsel seksse fena.
Yav sen kendi, erkeksen takımına taklavatına ya da kızsan kutuna bak. Her sevişgen kendi şeysinden asılır. Nabıcan elin şeysini!
Erkek ile aynıdır. Şüphesiz günahkar olur. Eğer tövbe etmez ise hem ahireti hemde dünyası zulm ve azap ile doludur. Oyle ki iffet namus en önemli sifattir. Sıfatını yitirmiş kişi sifatsiz ve bir değeri olmaz. Bunlar Allah'in kanunlarıdir.

Ey iman edenler. O halde Rabbinizin yolundan gidin. O size en iyi veli ve sevgilidir.
Saflari sıkı tutun helak olmayalım.
Amin.
Guvendi demek yazık ki cehennemde yanar falan üzülürüm. Ama herkesin elindeki kendine olduğu kadar her kevaşe de kendi bacağından asılır.
evlenmeden cinsel seks yapan erkekle aynıdır. normaldir. bide sorarlar ya senin anan bacın da cinsel seks yapıyorsa? diye.
Günümüzde genelleşmiş bir olay, iki tarafın da bundan şikayetçi olduğu söylenemez. (''cinsel'' seks ne la?)
Nedense hep kız konuşulur sanki kendi başına yaptı bütün işi. evlenmeden sex yapan erkeği konuşun bir de.
Bakire kızlara orospu diyen erkekler ve kadınlar utanmıyor da neden seks yapan utanıyor.