bugün

eski olduğu andan itibaren her türlü bellekten silinir. ne gerek var gereksiz kalabalığa?
silinmemiştir fakat silinmiş gibi davranılır.
(bkz: boşver kardeşim yeni sevgilisi var)
(bkz: veriyorum yazıyor musun)
(bkz: silik)
aria numarasıdır. artık o da eski sevgili gibi bir başkası ile birleşti.
(bkz: avea)
silinmemiştir, ama tadilat yapılmıştır. aşkım diye kayıt edilmişse değişitirilmiştir.
telefonda değil hafızada kayıtlıdır. arada bir aranır ama çalmadan kapatılır.
ya bu kimin nosu? sileyim bari.
artık aramadığınız halde nasıl olup da aklınızda tuttuğunuza şaşırdığınız numaradır.
eski sevgili kız ise mahmut, erkek ise dürrüşehvar diye kayıtlı olandır. yeni sevgililer, dikkatli olun!
tehlike arzeden numaradır.
sevgili sadece eski deyip, unutulmuş gidilmişse pek sorun oluşturmayacak, lakin içte bir yerlerde acısı çökmüş, izleri kalmış, unutulamamış sevgiliye aitse gaza geldiğinde arama mesaj atma vb. eylemlerin gerçekleştirileceği numaradır. *
(bkz: 053692xxxxx)*
insanın aklına bodrum bodrum 'u getiren numaradır.

bir zamanlar aşik olmustum
ama şimdi ismi neydi unuttum...
yok edilmesi gereken bir virus gibidir.rehberde kayıtlı olukca aramaya ya da mesaj atmaya yeltenmenize neden olur ki bu da istenmeyen sonuclara neden olacaktır.ezbere biliyorsanız,iste o zaman işiniz daha da zor,alkol aldıgınızda cep telefonunuzu arkadasınıza emanet etmeniz tavsiyemdir.
0900 310 13 xx.
(bkz: unutulmayan)
rehberden silinsede hafızadan silinemeyecek olan numara. En azından hafıza kayıtlarına yeni bir numara girinceye kadar.
çoğunlukla birilerine "hee o eski sevgilim yea" şeklinde hava atmak için saklanır.istisnalar dışında asla silinmez.

(bkz: boynuzlanmak)
bu rakamlar zincirinin unutulmaması durumunda panik yapılmasına gerek yoktur. nasılsa kendinize geldiğiniz ve zihninizin yeniden sağlık kazandığı anda unutulması muhtemeldir. yeter ki eski sevgilinin hatıralarından uzak durunuz. artı ,tekrarlarınızı ders notları üzerinde yapınız. merak etmeyin alt tarafı numara. "üstüne bi on tane daha numara ezberlerim(anlayan anladı)"deyip sonsuz bi özgüven sahibi bireye dönüşebilirsiniz.
yeni sevgiliyle kavga sebebidir.
zamanıda yaptığım iştir, adını bir mıh gibi tutuyorum aklımda
kızlar sevgili değiştirince numarada değiştiriyorlar,sağlam oluyormuş.
eğer eski sevgilin numara değiştirmediyse senden haber bekliyordur yahut birini bulamamıştır.
eskidir o eskidir.
sevgili eskisede sevgi eskimez kimi zaman. o nedenle kıyılamaz silinmeye ve bir müddet daha saklanır telefon defterinde. ne zaman aklından silebildiysen o zaman telefonundan sileceğin numaradır.
eski sevgiliye dair unutulması gerekenler listesinin başında gelir unutulmazsa kötü sonuçlara yol açabilir.
unutulmaz , karıştırılır...

- ulan bu numara zülfiyenin miydi hayriyenin miydi...