bugün

Galiba half kurdish-half swedish.
unutmadık unutturmayacağız.
(bkz: on birinci nesil silik)
Hatun olmadığının anlaşılıp daha çok kitap okumalıyım dediği sürecin başlangıcıdır. Geçmiş olsundur.
Yarin bir nick daha acacak yazar. Trollsun anladik bari guzel yap be kizim.
Savcı kelimesini duyunca bütün resimleri kaldıran ablamız. Haydaaaa.
an itibariyle silik olmuş yazar.

sözlüğün abazanlar hatunu bildiğin linç etti.
(bkz: Zirveden zirveye koşan kaşar)
bu kadar fotoraftan sonra twitcam aracılığı ile kendisini kanıtlaması gereken yazardır.
Yoksa başka birinin fotorafını kullanmak çok ayıp.
Melisa can diye birinin profil fotoğraflarını yayınlayan, yayımlayan sözde yazar. Savcılıktan evine gelen kağıt sonrası surat ifadesinin capsini paylaşırsa çok sevinirim. Sabaha kadar artı oy manyağı yaparım. istediği entryleri için de eksi oy kullanırım. Yeter ki istatistik bünyesinde nikini görsün.

Edit, yazar sıçtı ve fotoğraflar yavaş yavaş kalkışa geçti. Anladınız?
Erzulie olacak bu gidişle ünzile.

Yağmuru kim döküyor? Erzulie kaç koyun ediyor?
Telefon vereni arayacağını ve cinsiyetini kanıtlayacağını beyan etmiş yazar, biri denesinde öğrenelimdir.

Edit: deneyen olduğunu beyan etmiştir, bravodur.
Ufff çok güzel yazar lan!
Acaba akp li midir!
Edişın: Unutmuşum da türbana girmesi gereken yazar. Olmuyor böyle.
Elin kızının fotoğrafinı koyan pis yazar.
Mesajlarıma cevap vermeyerek beni üzmüş adeta bunalima sokmustur.
Hani sevisecektik?
Bu şekilde kimseyi bayan olduğuna inandıramayacak olan yazar. Ne troller gördük biz heheyy. Ne malum fotoların birisinin sosyal medya hesabından arak olmadığı.
Birinin fake i midir değil midir kestirmesi zor yazar ama başka bir hesabı daha olduğu aşikardır.
" canım ablam; sweet lady ile birlikte islami evlilik sitelerinden bi tanesine gitsen, kendini de bizi de sıkıntıya sokmasan olmaz mı ? " dediğim uludağ sözlük kullanıcısı.

yazar demiyorum.
Derhal elinden tutulup yardımcı olunmalıdır.
(bkz: kadın yazarlar arasındaki çekişme)

böyle bi şey var diyorum inanmıyorsunuz. alın işte:

(#23422621)

olum erkan ağabeyciğiniz bu işin piri piri!
adı ünziledir.

boğaziçi psikolofi 3. sınıf öğrencisi. çatlaktır matlaktır da taş gibidir. kendisine 2 buçuk sene asıldım. bi gece kadıköyde kafalarımız kıyakken verecek gibi oldu ama vermedi.

20 dakka ciddi konuşamazsınız çünkü çok donanımlıdır. zekidir, çok okur. taşak geçer de anlamazsınız. sesi travesti gibidir. memeri ne küçüktür ne de büyük. dik ve yuvarlaktır. dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmayı bilmeyen erkeğe vermez. verdi mi tam verir. bana vermedi verenler yalancısıyım. verse de ben istemem. güzel ama çatlak. çatlak matlak ama taş gibi.

adı ünzile. bir garip göçmen kuşu. makedon göçmeniymiş baba tarafı.
sarı saçlı harun abi .

edit :
saç ifşasına koyduğu foto sarı gibiydi şimdi attığı ifşada ise saç rengi belli değil garanti harun amk .
(bkz: erzulie isminden kaç nick türetilebilir)
(bkz: come on)

bekliyoruz.
en kısa sürede silikler ordusuna katılmasını dilediğim ergen yazarımsı mahlukat.
Fotograf atacakmış görsellere iyi bak inandırıcı olsun.
güncel Önemli Başlıklar