bugün

(bkz: tespitin dibi)

(bkz: ben değil bir arkadaş)
Çoğu erkek için doğru önermedir. Ben şahsen dr. House gibi hem işemeden önce hem işedikten sonra yıkarım. House olmak bunu gerektirir.
doğru bir tespittir. ben de tuvaletten sonra yıkamam, girmeden önce yıkarım. penisimi kirletmek istemem, kendisi zaten temiz.
Bu işin erkeği kızı yoktur. Hepsi pisliğin tekidir. Ne müdürler yöneticiler gördüm ellerini yıkamadan basıp giden. içlerinde çok guzel kadınlar da vardı.
kıssadan hisse verilecek durumdur.

üniversite mezunu 3 kişi wc'de karşılaşmış... odtü mezunu olan ellerini dakikalarca yıkadıktan sonra 4-5 yaprak kağıtla kurutmuş ve "bize okulda hijyeni öğrettiler" demiş, gazi mezunu olan ellerini suyun altına tutmuş ve tak tak 2 yaprak havlu ile kuruturken, " bize okulda hem temiz olmayı hem de tasarruf'u öğrettiler demiş. hacettepe mezunu ise işini bitirip wc'den çıkarken kısa ve öz konuşmuş, "bize okulda elimize işememeyi öğrettiler" demiş.
O kadar ev arkadaşım oldu,wc den cıkıp elini yıkayanı görmedim daha amk diyerek katıldığım tespit.
Ayrıca çamaşırını 2 ayda 1 yıkayan erkek sayısı da çok fazla amk pislikleri sizi.
not:erkeğim.
Turizm merkezinde tuvalet işletmiş biri olarak söylemeliyim ki yanlıştır. her 2 tuvaleti de akşamları temizliyordum. bayan tuvaletindeki kağıt havlu çabuk bitmesine rağmen sabun bitmiyordu. erkeklerin tuvaletinde de tam tersi. bi dk lan sabunun niye çabuk bittiğini anladım.
yaptığın iş veya bulunduğun ortamla alakası vardır..akşam en az 45 dakika yolculukla tüm istanbulun elini değdiği, gotünü değdirdiği , üstüne hapşırdığı, burun tataklarını gizli gizli sağına soluna iliştirip yere attığı , deodorant sıkılmış koyun götü gibi kokan metrobüste vakit geçirdiyseniz o elleri tuvalete girmeden önce de muhakkak yıkamalısınız , amk veba bile olabilirsin.. ama ofisin o sıcak tatlı ılığında , neşeli meyve çaylarından içip mesai saatinin %65 ini bookingden, airbnbden,i skyscannerdan rezervasyon planları ile geçiriyorsanız sadece klavyeye değdiğiniz için bir enfeksiyon veya mantar riski pek fazla taşımazsınız.rahat rahat çişinizi yapıp sonra o eli yıkamadan duran sandwiçinizi yeyebilirsiniz.

(bkz: duran sandwiç)