bugün

Yaz ayları dahi olsa yüzümüzü nemli tutmamız gerekir. Lütfen akşam yatarken nemlendiricimizi gündüz de her iki saatte bir güneş kremlerimizi yüzümüze ve güneş gören cildimize sürelim ki minnoş tenimize zeval gelmesin.
(bkz: uyumadım)
Doğum kontrol hapının saç dökülmesini engellediğini ilk defa buradan öğrendim. Çok fenasınız ...
Zengin bir koca bulun olm bu kadar uğraşacağınıza. Lavuğun parasıyla istediğiniz modifiyeyi yaptırın
Bence bu kadar uğraşmak saçma, yok doğum kontrol hapı alın karıştırın vs. Sadece temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar bakım yapın yeter. Bakım ürünleri bir pazardır sürekli satın almayı gerektirir. Ve çoğu ürün insan yüzüne veya herhangi bir yerine uygunluğu tartışılacak düzeyde. Lütfen, burada kadınlarımıza sesleniyorum, dikkatli olunuz. ihtiyaçlarınıza göre hareket ediniz.
güzellik sırrı diye saç dökülme reçetesi vermiş. şimdi biz keller çikin miyiz?
Su uyur onlar uyumaz.
Doğal yöntemlerdir. Güzellik sırrı demeyelim de;
- Tırnak için; kullanılmış yarim limon içine zeytin yağı koyup tırnakları içinde ovmak.
- Saç (bakim,dokulme) için; bir kac diş sarmısak ve biraz zeytin yağını şampuana ekleyip her duşta kullanmak. (Sampuaniniz parfümlüyse koku falan olmuyor hiç düsünmeyin. Dokulmeyi neredeyse kesiyor. Ayrica tavsiyem yağı az tutun 1 yemek kaşığı gibi.

Yanında gliss in kolay tarama keratin spreyi faydalı.

Ve her ikisi için de hindistan cevizi yağı masaji bir nevi mucize.
Sözlük bağyanları bu gece pijama partisi veriyor.
Anlaşılan bağyanların yatmasını bekleyen yarasa yazarlar (biz) bu gece izinli sayılıyor.

Dağılalım beyler.
amacına ulaşamamış paylaşımlardır. gece uyuyorduk doğru ama şimdi uyandık ve sırlarınızı gördük. her yere yayacağız şimdi bunları nıhahahah.
yok bol bol su içmekmiş falan filan.

gym'e gidin sağlam göt yapın. bu kadar.
Uyumuş numarası yapayım. gizlice okuyup uygular, ben de nasiplenirim.
bol bol su için dostlarım. su içmezseniz vücudunuzda biriken toksinler sivilce ve siyah nokta olarak karşınıza çıkacaktır. fakat bol su içerseniz bu toksinleri ter yolu ile atarsınız.
bu sırada erkekler ;

görsel
görsel
Uyumayan erkekler :
görsel
Yüzünüzü sıcak ama sabunsuz suyla yıkayın.

Ruj sürmeyin.
Kimyasallardan uzak durun. Kaz ayagi diye bir sey kremle önlenemez. Bunlar hep yalan.

Agda yaptiktan sonra bebep pudrasi kullanın kâfi.
BaZılarının güzelliği sır değil. Bazıları ise ne yapsa boş. Boşuna çabalamayın o kaportaya boya tutmaz.
Su uyur düşman uyumaz.
et yiyin et, yağlısından yiyin, az kilo alin ne o öyle çırpı gibi.
Uyumadik daha,bekleyin.
Biz de geyik yapmak için sizin yatmanızı bekliyoruz..
yüz jimnastiği yapın. çok faydalı . en az 10 yaş genç görünürsünüz.
Bordo oje nasıl kızlar ? Ben beğeniyorum ama kötüyse yapmam. ince ve kemikli parmaklarıma bir ara yaptım. Güzel durduydu.
bordo ojeyi sevemiyorum... doğal şeyleri seviyorum insanın tabiatına uygun olan..