bugün

Melankoli.
ister öp okşa istersen öldür, aşk için ölmeli aşk o zaman aşk. (bkz: her şeyi yak)
Ah eğleniyor kendi başına neşesi yeter...
(bkz: seni kendime sakladım)

seni kendime sakladım.
hepsini ben hesapladım.
Gönül tabi.
pek şarkısını bilmem. aman aman'ı bilmek yetiyor da artıyor. ve artık klasikleşmiş beni yak kendini yak.
Kahbe dölün soyu ele vermiş seni
Nice yıllar boyu kırmış kalbini

Girişli şarkısıdır.
Bakma bana öyle derin. işim olmaz senle benim. Hiç bu kadar sevilmedin. Gözlerinden okuyorum.

Haberin yok ölüyorum.

Bütün parçaları güzel ama bu bir başka.
Eski koprunun altinda.
(bkz: haberin yok ölüyorum)
"""""""""" bal.
Herşeyi yak.çok güzel bir şarkı ayrıca anısı var.
düşündüren versustur. aman aman ve iyi de bana ne, dibine kadar vb. tonla şarkısı bulunuyor. ne desem pişman olurum ama illa seçeceksem aman aman.
Kalmak türküsü
Çoki da umrumda.
(bkz: ah)
ah, eğleniyor kendi başına
ah, neşesi yeter.
Hepsi.
Entry burda.
Hangi birini söyleyelim?

Ah, helal olsun, yürekten, her şeyi yak(cover), öyle dertli, dibine kadar,bu akşam, aman aman, yürek, kolay değil, rüyanda görsen inanma.

Güzel şarkılar yapıyor meret.
hepsi güzel ama, bu bir ayrı güzel.
bal.
bazı gruplar vardır benim için çok özeldir. hayatımda bu duyguyu 3 yada 4 sanatçı için hissetim. ilk göz ağrım teoman'dı aşık ergen bünyeme kaliteli, romantik, içinde bulunduğum durumları güzel özetleyen sözleriyle çok etkili gelmişti lakin müzik bi kaç şarkısı dışında vasattı. sonra rammstein dinlemeden edemez olduk 5-6 sene her gün aralıksız 1-2 saaat dinlemeden olmuyordu. 2 sindende bir şekilde soğudum. teomanın biraz ego kasma peşinde olduğunu düşündüm vede müzik vasat gelmeye başladı. rammstien'ın ise şarkı sözlerinde değindiği konuların çoğu boş gelmeye başladı. sonuç olarak şu ana kadar sevip her gün dinlemeden yapamadığım, beni rahatlatan,uçuran bağıra bağıra grunge takılması kaan tangözenin insanın içini kusup rahatlamasına neden oluyor. yani sadece duman kaldı.
hem şarkı sözlerini kendimle çok bağdaştırıyordum hemde müzikleri çok hoşuma gidiyordu. demek istediğim bu tarz dinlemeden edemem dediğim gruplarda hiç bir şarkısını seçemem. çünkü ruh haline göre değişir her şarkısını sevmediğin için bi gün hükümete deli olursun politik şarkıları muhteşem gelir öbür gün sevdiğinle anlaşamazsın aşk acısıyla ilgili şarkıları muhteşem gelir.

ama bir şarkısı var ki geçmiş olsun o nasıl riffler öyle hele konser versiyonu. dibine kadar sitem doluyken birine karşı o kadar iyi geliyor ki benim için galiba favori o. nedenide galiba benim yaşadığım ilişkiye en çok yakışan şarkı o.
duman - gönül cover
Şu sıralar - öyle dertli.
güncel Önemli Başlıklar