bugün

artık yerini "smartphone" olayına bırakan cep telefonu dünyasındaki en iyi akıllı telefon modelleridir. döneme göre değişiklik gösterirler.
son dönemde özellikle iphone 4s ile samsung galaxy s2 modellerinin ön planda olduğu görülen telefonlar.
daha ulaşılabilir fiyatlarda bi şeyler arayanlar için bu önerim, t20 candır.
600-1000 lira arası tavsiye beklediğim telefonlardır.
(bkz: uluforum)
ericson a1018. ozamanlar herkes evinde konuşurken, bu akıllı telefona sahip olanlar yolda arabada otobüste heryerde konuşabiliyodu. kim ne derse desin a1018 kadar akıllı telefon yoktur.
(bkz: sony ericsson xperia ray)
(bkz: htc desire z)
android, ios işletim sistemlerine sahip, cep bilgisayarı tadında makinelerdir. blackberrylerde öyledir.
ama en iyisi;
(bkz: htc sensation xe) galaxy s2 yi yalan eden telefondur.
Samsung galaxy gio s5660
Samsung galaxy s2.
htc, blackberry, samsung glaxy
Samsung galaxy ace suan telefondan girdim. Fiyat konusundada iyi
nokia lumia 620dir fiyat performans dengesi açısından uygundur.
Sony xperia'nın birbirinden güzel modelleridir.
henüz türkiye'de piyasaya çıkmamıştır.

(bkz: sony xperia z)
şüphesiz ki kullanmakta olduğum samsung galaxy s3'dür.
samsung ve iphone diyenler henüz htc ismini idrak edememişlerdir. piyasada htc nin üzerine yoktur.
hangisi olduğuna bi türlü hala karar veremediğim telefonlardır.
kimisi akilli kimisi yarim akilli telefonlardir.. kullanan ariza olmasin abi ben gibi..
android ise nexus 5 tir.
ucuz durmaz
android ile özgürlüktür
tasarım iyidir
performans iyidir
ekran kalitesi iyidir
google ın ürünüdür

ios ise iphone 5s veya 5 tir ama tuzludur iphone.

To sum up, iphone alırsanız ve cihaza iyi bakarsanız iki yıl sonra yarı fiyatına satıp yeni bi iphone alırsınız altın bozdurup almak gibi.
ios' un stabilitizesi yanında android çaresizdir. iphone israf değildir hacılar.
(bkz: 900 lira altı en iyi akıllı telefonlar)
Samsung I phone.
sony xperia yazanların olduğu telefonlar.

3 sony xperia eskittim. huawei alınca sony ile geçen yıllarıma acıdım. ısınma var. şarjının hemen bitmesi var (ısınma da etkiliyor). estetik yok. çatlama bükülme var. ekran parlaklığı yok. olmamış aga bu telefonlar.
Sony experya.