bugün

Hayatını düzene sokmak isteyen kişinin düşünebileceği eylem.
erkek için 45 olabilir. en azından ben öyle düşünüyorum.
Kesinlikle 27'dir. Çoğunuz 20 yaşına geldiğinde siz 47 yaşında olursunuz. Aile içi iyi ilişkiler için idealdir. Açık ve net.
Genellikle 25-35 oluyor. Kadının erkekten genç olması en iyisidir(genç derken kız 25 adam 54 demiyoruz ha)
26 iyidir.
işini yoluna koyunca evlilik daha huzurlu olacaktır diye düşünüyorum.
Kadin:26-28
erkek:34

sevgiler.
Yirmisekiz.
doğru insanı buludğun yaş bu isterse 40 isterse 20 olsun.

sadece evlenmek için evlenmemeliyiz yaşın geçiyor bir koca bul veya bir kız bul gibi söylemlere prim vermemeliyiz. en önemlisi kendimize değer vermeliyiz ve gerçekte sevdiğimiz için evlenmeliyiz sadece.
Gadun için 26 bence.
Bu yil 26, seneye 27, ondan sonraki sene 28. Ben hangi yaş araligindaysam o. Bayan icin tabii.
en ideal erkeğin bulunduğu yaş, net.
Bence 13dür. Ben şuan 11 yaşındayım eyer sözlükten düzgün bir bey bulabilirsem 2 seneye evlenmeyi düşünüyorum.
insan önce hayattan ne beklediğine nasıl bir hayat istediğine göre ideal evlenme yaşı ortaya çıkar bu kişilerin yaşantısına ortamına göre değişir lakin şehir hayatı orta gelirliler için ideal yaş 24-28 arasıdır diye düşünüyorum.
Erkek için 28.
Kadın için 24
kendini hazır hissettiğin yaştır.

zorla evlendirildiğin yaş değil.
25-28 arası.
Sanırım 26-27.
rahatlık battığı zaman.
30 iyidir bence...

Birde benim gibi genç gösteriyorsanız hiç sorun olmaz..
böyle bir ideallik yaşı vermek ne kadar doğru bilmem ama, bana göre 27 veya 28 yaştan başlayan yaştır. ne bileyim belirttiğim yaştan daha küçük yaşlar hem kendi bakış açından , hem de başkalarının bakış açısından çok toy yaşlar gibi duruyor.
ilk evlilik için Minimum 27 maksisum 40.