bugün

Sözlükte bir adet bulduğumdan sizinle de paylaşayım dedim,

--spoiler--
Bilader sözlükte yazmışsın, satıyormuşsun hesabı?
-evet ama pek satasım yok!
Ne kadar istiyorsun?
-şu kadar!
Tamam Nasıl yapalım?
- sen bana parayı yolla, ben de şifreyle Mail'i yollayayım.
Şimdi öyle yapmayalım, ben sana arkadaşımla parayı yollayayım! Sen paranı al, şifre ile Maili de verirsin kendisine.
-benim dediğim gibi yapmayacaksan olmaz!
E kardeşim ikimizin de aklında kalmasın mantıklı değil midir söylediğim, çocuk okuyor orda, öğrenci gelsin alsın işte?
- yok başkasına söz verdim bu sabah!
--spoiler--

Bu Adam bu sözlükte beyler , zencili mencili de bir kullanıcı adı var, isteyene mesaj ile bildireyim. isteyene mesajlaşmaları da gönderebilirim.

Şimdi;
1) bunu neden anlattım? Sebebi şu; bu tarz çakallara güvenip para yatırmak sureti ile şifrenin geleceğini düşünen heralde birileri var sözlükte bu herifle konuşan, konuşmasın, bunu en basit yöntem ile böyle yapabilirdim. Böylece o insan da, o insan gibi kandırılacaklar da ayaklarını denk alsın.

2) "ekşi sözlük hesabına pra mı verilir yeaaa" cılar,
"Bi Uludağ sözlük hesabım var bana yetiyor en sıcak sözlük burası aynı evim gibi"ciler,
Falan hiç yalandan burya bakınız verip, bu şekilde entry kasıp beğenilenlere girmeye zorlamasınlar gerek yok, itin götüne sokturmayın kendinizi!
(bkz: Ekşi sözlük) dediğiniz yerde yalnızca entry girip trollleme olayına girmiyor insanlar, hedef kitlesine uygun binlerce yazara en rahat şekilde ulaşabileceğini bildiği için, bazılarının gerçekten de işine yarıyor ve ihtiyaç duyuyorlar ama yazar olmak bildiğiniz gibi zor. Bu yüzden senin yüz ikiyüz lira gibi bir aylık kontör paran bu işten fayda sağlayacak adama bir ev parası gibi görünmüyor...

Neyse dediğim gibi bu tarz çakallara yakalanmayın diyorum, bu entryde burda dursun, bir kişinin bile işine yararsa ne Mutlu...
Zira sahibinden.com Da dahil olmak üzere yapılan en yaygın çakallık. Tufaya gelmeyin...

Edit: adam başlığı görünce şu mesajı attı Lan;

Bana bekle derken bundan mı bahsediyordun? Bu muydu yapacağın ahhaa sen Nasıl bir ergensin!
Herif bu kadar ciddi bir suçlamanın herifin üzerindeki etkisine bak? Neden peki? Sebep aslında benim bu tavrım değil, sebep bu milletin böyle bir olayı sikine takmayacağını bilmesi.
Herif de haklı ne diyeyim, işi rast gitsin diyorum başka da bişey demiyorum...
Sözlükteki Beşiktaşlı yazarlar yada yazarların en sefdiği renkler gibi başlıklar kadar siklenmemesine inanın bana zerre şaşırmadığım bir bilgilendirme...

Uzun mu yazdım diyorum, Yoo, uzun da değil. Ne lazım AMK illa anket şeklinde mi açsaydım?

Ekşi sözlük hesabı satan dolandırıcılara karşı alınması gereken önlemler mi demeliydim? O zaman mı altına 300 tane entry girerdiniz anlamadım ki?

Ulan vücudunuzda duyduğunuz acı başlığına 100 tane entry girmişsiniz AMK, küfür etmeyeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi, aslında küfür falan edilmesi gereken kişi benim. Sana ne AMK salağı, bırak dolandırılsın la sana ne ? Sana giren çıkan ne AMK bu mallara herşey müstehak deyip çıkmak lazım işin içinden ama lanet olsun ki bu tipler ana babalarının alınterlerini verir yarın Bi gün onlara yazık. Ne haliniz varsa görün...
aslında sözlükten birisi itiraf etmiş.

https://eksisozluk.com/entry/49847861