bugün

edip akbayram'a hayran insan hareketidir.

ben çok seviyorum ya edip akbayram'ı bence maykıl ceksın'dan sonra en büyük dünya şarkıcısı o bir çok eseri var çok şekil ya aldırma gönül var hep dayak yiyince dinliyom acayip etkileyici parça motorları mavilere sürdüğü şarkı var inanın çocuklar diyo ne dese inanıyom çok iyi adam, geçen gün bizim buraya gelmiş ben de inşaatta kum taşıyodum amele olmuştum pedere meze parası çıkarmak için, neyse edip abi gelmiş ezik dediler ben bi heyecanlandım hemen 3.kattan aşağı saldım kendimi yere düştüm suratım patladı hala edip abiyi arıyorum baktım inşaattaki ameleler yarıldılar gülmekten meğer beni kandırmışlar teypten çalmışlar şarkısını, nasıl da inanmıştım ya, kulağım kanadı bütün kum kan oldu gladyatör gibiydim valla spartacus blood and sand gibi oldu her yer kapuaa diye bağırdım işçiler ne diyon lan dediler cahiller ya tabi anlamıyolar muhaha bütün gün lahmacun yiyip türkü çığırıyorlar ya bana vermiyolar ama lahmacun çok güzel kokuyor kıymalı böyle etli proteyin vardır nasıl içinde kim bilir? proteyin eksikliği varmış benim beynimde doktor nevzat abi dediydi.
murat kekilli'nin 'bu akşam ölürüm'ünü dinleyerek ya da piiikaaaçuu diye bağırarak atlamak kadar salakçadır.
ayvalık tostu için amuda kalkmaya benzer...