bugün

on birinci nesil çaylak. hoş gelmiş.
memelerinin büyük olduğunu iddia eden yazar. Görmeden inanmıyoruz Tabi.
Edit : Gördük inandık iyiymiş.
resiminden anladığım kadarıyla beyin protez gibi.
resimden anladığım kadariyla memiktolar kirkagac kavunu gibi.
Göğüslerinle bu sitede prim yapacağını sanıyorsan hiç yanılmıyorsun. Aynen devam bravo.

Bir yazarcık.
Tipik sözlük kezbanı.

O değil de ben çok acıyorum bu tiplere. Dikkat çekmek için her yola başvuruyorlar.

Girdiler olmadı mı? Olmadı. O zaman fotoğraf yolu ile dikkat çekeyim moduna falan giriyorlar ya en çok ona gülüyorum.

Bacım pardon da sen kimsin? Bu ne ego?

Neyse istediği ilgi ve nick altını da aldığına göre bana da alkış kızıma demek düşer.

Helal, süper, devam!?
çok vurmayın dudaklarına yeni silikon yaptırmış.
görsel
bi karantina değildir o ne öyle ya şamrel gibi amk..
elini atsın bi de öyle değerlendirelim..
boy 1.50 her iddiaya girerim.
Üç kafalı bir kadın yazar.*
Çekilmiyor artık ölümler i yalanları şeref yoksulların ı düzembazları kötü lüğü gördükçe çekilmiyor.
Sözlüğün açık ara en güzel 9. kızıdır..
Allah sahabına bağışlasın..
kendisi sözlüğü instagram falan sanmıs ilgi açı ve ağır feminist erkek düsmanı olan aşırı prim kasan tiplerdendir.

günaydın sözlük başlığında bile fiziğini belli eden ama yüzü gözükmeyen resimlerle kadınlığını belli ederek böyle bir yerde amacı sorgulanacak davranıslar sergilemektedir.

böyle insanlara sözlük ağır gelmektedir, instagram snapchat ask.fm de kalsınlar.
sözlüğün kadrolu kezbanları tarafından sık sık eleştirilmekte ve hakaret mesajları almaktadır. kendisinden daha güzel ve daha çekici kadın gören her kadının verdiği tepkileri veriyorsunuz gerçi normal karşılamak gerek. hayır çıplak fotoğraf falan paylaştık da benim mi haberim yok ?

ay gına geldi.
Beyni hasarlı biraz. Ilgi manyagı gereksiz insan.
kalemi kuvvetli yazar ahuhahhajha..
kardeşim benim yaa
Yine yarım fotoğraf yüklemiş yazar.

Galiba diğer yarım olacak bey arıyorum demek istiyor.

Yarım marım kayarı... Neyse ya.
babasının prensesi, narsist ve feminist bir yazardır.
kendisinin eşi yok ise dedem çok beğendi talip olmak ister iki yerden emekliliği var hacca gitti geldi kira geliri var. olumluysanız lütfen geri dönüş yapın yoksa suriyeli birini alıcak adam.
Yapma yavrum, yapma evladım.
Zaten ortalık karışık.

Bir yazar.
Mükemmel derecede hoş bir bayan. Mankenler yanında halt etsin.
(bkz: sürekli ilişkiler hakkında yazan sözlük kızı) tespitime cuk oturan bir uuser daha..
Aslında fotoğraf attığı için değil yarım fotoğraf attığı için sinirlenilen yazar *
Tanımam etmem de size ne yani bu kadar mı merak ediyorsunuz kadını?
Bilemiyorum cidden yazacak birşey bulamadım ama fake değil galiba yani hakatten bu kafalarda ve yapıda yaşıyor ilginç.. neyse böyle dümdüz devam et sen tepeyi aşınca görecen..
güncel Önemli Başlıklar