bugün

yetmez ama yetmez muhtehaktır aziz milletimize.
yetmez 3.50 isterik

nasolsa dolarımız yok.
hep cehape zihniyeti yuzunden bunlar. ya da almanya kiskandigi icin.
Türk parasının yabancı paralar karşısında özellikle dolar karşısında değer kaybetmesi ilk etapta fark edilmese de paranın satın alma gücünü etkileyecektir.

Doğrudan dolarla fiyatlanan ürünlerde yükselen kur neticesinde artışlar çok netken atıyorum peynir fiyatlarına etkisi zaman alacaktır.

Zamlanan mazot kullanan çiftçi artan maliyetleri süte oradan peynire aktaracak bu da zamana yayılacaktır ancak büyük alım yapan firmalar bu durumun getireceği malıyet farkını fiyatlayacak ve anlık olarak ürünleri etiketleyecektir.
akp döneminde gerçekleşmiştir diye not düşelim de çomarlar muhalefeti suçlamaya kalkmasın.
ehonomi çog gozel

arduvan halleder.
Ben hep tl kullandigim icin beni etkilemeyendir.
Amerika'ya karşı, dünya piyasalarında bizim rekabet gücümüz artacak, bizim mallarımızın fiyatları daha uygun olacak.
Şu anda Amerikan ekonomisinde panik başlamış durumda, napalım da doların TL cinsinden değerini düşürelim diye kara kara düşünüyorlar.
Amerika düsünsün demis ya biri korktum cehaletten.
birde k.k. yı feto veya pkk dan içeri attırsa garanti 3.50. hadi bakam.

gerçi avm den geçtim içerisi dolu millet tınlamıyor anlaşılan.
Ülkemiz için kötü bir haberdir. Tüm dünyada artmakta olan dolara karşı durabilen birkaç para birimi varken de, doların artmasının tüm suçunu akp hükumetine atmak yanlıştır. Ama şu da var ki, paso madeni para basarsan kabul etmelisin ki paranın değeri düşecektir.